Známa lekárka: Na OTO-vi v župane a ukázala skoro všetko! (FOTO)

Známa lekárka: Na OTO-vi v župane a ukázala skoro všetko! (FOTO)
13 fotiek v galérii

Najkontroverznejší hosť OTO? Najčudnejšie šaty alebo župan? Hoci by mala byť podľa jej profesie (estetická lekárka) bezchybná, Alene Pallovej je zrejme nedokonalosť súdená.

Hoci od vyhlasovania cien OTO uplynuli už štyri dni, ešte dnes sa spomína jej róba a správanie z gala večera, ktoré nezostali nepovšimnuté. Aj preto, že sama lekárka nevedela, či má skôr ratovať holé nohy alebo výstrih až po pupok.

Nedokonalá
Riaditeľka estetickej kliniky by mala patriť k ženám, ktoré by mali vyzerať za každých okolností bezchybne. Dať si záležať na dokonalom outfite, vlasoch a mejkape. No tentoraz sme boli z jej outfitu trochu sklamaní. Pôsobil až moc letne, ležérne, akoby práve vyšla z postele a zabudla sa zapnúť. 

Na party si neustále kontrolovala výstrih, aby fotografi nemali šancu nafotiť z nej viac, než treba. Uchrániť každý pohyb sa jej nepodarilo a aj riaditeľ TV JOJ mal problém, nedívať sa do dekoltu tejto blondínky. Kto by čakal, že svojím vzhľadom nebude šokovať a po súdnych procesoch kvôli nešťastnej autonehode, ktorú zavinila v bratislavskej Rači pred tromi rokmi sa bude skôr správať utiahnutejšie, ten sa mýlil.

Kliknite na viac fotiek Aleny Pallovej pod článkom.

Autor: Redakcia

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

13 fotografií

Známa lekárka: Na OTO-vi v župane a ukázala skoro všetko! (FOTO)Známa lekárka: Na OTO-vi v župane a ukázala skoro všetko! (FOTO)Známa lekárka: Na OTO-vi v župane a ukázala skoro všetko! (FOTO)Známa lekárka: Na OTO-vi v župane a ukázala skoro všetko! (FOTO)

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa

Neprehliadnite