Zmrazujte citrón, vylieči aj závažné choroby

Zmrazujte citrón, vylieči aj závažné choroby

Viete, že môžete použiť každú časť citróna na konzumáciu? A je vám známe aj to, prečo by ste mali mraziť citróny? Toto ovocie je veľmi zdravé pre jeho prirodzený obsah výživných látok, ktoré zabraňujú rastu buniek rakoviny prsníka. Nič z neho neodhadzujte. Vždy ho využite celý. Chutí lahodne a každá jeho časť obsahuje špecifické ochranné látky.

Citrónová zmrzlina či polievka
Citrón dobre umyte, vysušte a odložte do mrazničky a počkajte, až sa úplne zmrazí. Potom ho zomeľte a môžete použiť do zmrzliny, cereálií, polievok aj šalátov. Verte tomu, nebudete schopní odolať novej príchuti. Citrónová kôra obsahuje viac vitamínov, než citrónová šťava. Čistí nás najmä od toxínov.

Naučíme vás správne variť špargľu 

Žiadne šumivé vitamíny už nepite
Má antibakteriálne vlastnosti a bojuje proti infekciám, parazitom v tele, stresu a nervovým problémom, riadi krvný tlak a pôsobí ako antidepresívum. Aj toto je dôvod, prečo by ste mali mraziť citróny namiesto použitia ich syntetickej verzie, napr. v šumivých tabletkách, ako vitamín C. Ak chcete, aby vaše telo bolo zdravšie, zamrazujte citróny. Je to také jednoduché!

Červený všeliek: Dve porcie týždenne vám ochránia črevá aj kožu

Autor: Lea

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Výživa"

Poradňa

Neprehliadnite