Zamilovaná Gwyneth Paltrow: Zásnuby s Bradom... Pittom? (FOTO)

Zamilovaná Gwyneth Paltrow: Zásnuby s Bradom... Pittom? (FOTO)
13 fotiek v galérii

Gwyneth Paltrow sa bude zrejme vydávať a jej nastávajúcim nebude nikto iný, ako jej priateľ Brad Falchuk. Tento 44-ročný producent sa o tom už zmienil dokonca pre veľký spoločenský magazín. Priznal sa, že má v úmysle požiadať herečku o ruku.

„Nech to urobí, kedy chce,“ hovorí o tomto vzácnom partnerskom kroku Gwyneth a dodáva, že pokiaľ ju Brad skutočne požiada, odpovie ÁNO. Herečka sa rozišla s frotnmanom kapely Coldplay Chrisom Martinom v roku 2015 po 11-ročnom manželstve. Majú spolu dve deti, dcéru Apple (12) a syna Mosesa (10).

S producentom to spolu ťahajú od augusta 2014. Jej deti Brada údajne schválili, vraj ho veľmi milujú. Dokonca aj Chris, ktorý je s ním veľmi blízky priateľ, dal svojej exmanželke požehnanie. Len pre informáciu, Gwyneth už bola pred Chrisom zasnúbená s jedným Bradom. Bol to Brad Pitt! A chodila aj s hercom Benom Affleckom. Pestrá minulosť na hollywoodskych superhrdinov, čo myslíte?

Kliknite na GALÉRIU herečky s jej bývalými partnermi, priateľmi či rodinou pod článkom.

Autor: Lea/dailymail.com

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

13 fotografií

Zamilovaná Gwyneth Paltrow: Zásnuby s Bradom... Pittom? (FOTO)Zamilovaná Gwyneth Paltrow: Zásnuby s Bradom... Pittom? (FOTO)Zamilovaná Gwyneth Paltrow: Zásnuby s Bradom... Pittom? (FOTO)Zamilovaná Gwyneth Paltrow: Zásnuby s Bradom... Pittom? (FOTO)

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa

Neprehliadnite