Zamilovali ste sa do správneho muža?

Zamilovali ste sa do správneho muža?

Zoznámili ste sa s mužom, ktorý vám hneď padol do oka? Podľa čoho spoznáte, či hľadá vážny vzťah, sex na zopár nocí, alebo vo vás našiel kamarátku?

Muži v tom majú jasno už po prvom stretnutí. Ak u nich zabodujete ako budúca možná partnerka, nechajú vás rozprávať o vašich snoch, plánoch a pridajú tie svoje. Ak vo vás muž našiel takzvanú jednorazovku, nasľubuje vám síce aj nemožné, ale o sebe neprezradí nič. Nedozviete sa nič o jeho rodine, vzťahoch, o ničom inom, iba o tom, že vás chce.

Vzťah, na ktorého konci si poviete spoločné áno, však od neho nikdy nečakajte. K žene kamarátke sa muž správa ako k spoluhráčovi z futbalu a nemá pred vami ani najmenší ostych. Šanca, že ho niekedy navlečiete do chomúta, je mizerná. Aké signály by ste si teda mali všímať, aby ste vedeli, koho ste si vpustili do života?

Ľúbi vás a myslí to vážne, keď...
Vždy si na vás nájde čas. Dvíha vám telefón a  včas odpovedá na e-maily. Keď ste na spoločnom rande, nemá pred vami problém vybaviť telefón od matky, šéfa či od kamaráta. Na dobrej ceste ste, aj keď vás poprosí, či by ste nemohli zobrať hovor za neho, lebo on je práve v sprche. Znamená to, že si vás vpustil do života.

Dôvod na úsmev máte, aj keď s vami hovorí o budúcnosti a hľadá možnosti, ako spoločne stráviť čo najviac času, nerobí mu problém hovoriť o budúcnosti, deťoch ani o sobáši. S  veľkou pravdepodobnosťou to myslí vážne, aj keď o vás každému rozpráva. Predstavil vás priateľom, rodine, dokonca aj klebetnej susede? Je to znamenie, že to s vami myslí vážne a  že pre neho nie ste len krátkodobá záležitosť.

Toto nerobte a budete (s ním) šťastná

Spoločné chúťky
To, že láska prechádza cez žalúdok, viete. Zaľúbený muž rád prispôsobí aj svoje stravovacie návyky alebo aspoň doplní sortiment v kuchyni. Keď chladničku zásobuje ingredienciami, ktoré máte v  kuchyni aj vy, vyhrali ste. Nehovoríme teraz o  klobáse či o údenej slaninke, ale o hnedom cukre, bylinkách či o nízkotučnom jogurte. Chce, aby ste sa u neho cítili dobre.

Pozornosř nadovšetko
Je k vám pozorný a kupuje vám maličkosti len tak. Keď do nákupného košíka vloží aj váš obľúbený keksík, myslí na vás. Pozitívne je, keď vás pozve do kina na váš obľúbený film alebo nosí oblečenie, ktoré ste mu darovali, a ešte má z toho aj radosť. Je to znak, že vám dovolil vstúpiť do svojho života. Iné je, keď mu postupne meníte šatník, lebo jeho veci boli staré a obnosené. Vtedy je mu jedno, čo si oblečie. Len aby z toho nevyletovali mole.

Oči aj uši
Pamätá si, o čom ste rozprávali na poslednom stretnutí alebo nebodaj pred týždňom? Potom je do vás zaľúbený až po uši. Na dobrej ceste ste, aj keď sa vás zastane, lebo ste sa práve nepohodli s pokladníčkou v potravinách, alebo sa na vás rád a často pozerá, keď si myslí, že ho nevidíte. Ľúbi vás a chce vás mať stále na dohľad.

Máte vzťah s pansexuálom? Takto dopadnete

Autor: Marcela Martinková/BŽ

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Rodinný život"

Poradňa

Neprehliadnite