Herečka vzťah s alkoholikom priznala až teraz (FOTO)

Herečka vzťah s alkoholikom priznala až teraz (FOTO)
7 fotiek v galérii

V kriminálnom seriáli 1890 hrá grófku Žofiu Wisniewsku. ANIKÓ VARGOVÁ (42) sa rozhodla, že nebude v živote nešťastná, hoci si v minulosti prežila svoje s alkoholikom.

Vo filme Eva Nová hrala manželku alkoholika. Spolužitie s takým mužom si predstaviť vie. „Mala som vzťah, kde sa pitie ukázalo ako problém,“ hovorí herečka. „Ale najťažšie je to, že keď ten človek prestane piť, zistíte, že ho nepoznáte, zrazu v ňom vidíte iného človeka. Viem to z vlastnej skúsenosti. Keď partner pije, ten druhý sa usiluje vzťah zachrániť. Keď prestal piť, prišli sme na to, že nemáme nič spoločné,“ dodáva.

A v čom sa prejavovala chorobnosť pitia? „Niekto lieta v extrémoch, iný si len udržiava hladinu. Asi je to individuálne, prečo niekto dobrovoľne pije. Pritom nemusí ísť o násilie ani o psychický teror. Niekto tak dokonca funguje dlhé roky, až kým organizmus nezačne signalizovať vážne zdravotné ťažkosti.“

Kliknite na GALÉRIU fotografií herečky zo seriálu pod článkom.

(Viac sa o herečka dočítate v rozhovore pre aktuálne číslo magazínu Báječná ŽENA.)

Autor: Emil Babín
Foto: Lýdia Czakó

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

7 fotografií

Herečka vzťah s alkoholikom priznala až teraz (FOTO)Herečka vzťah s alkoholikom priznala až teraz (FOTO)Herečka vzťah s alkoholikom priznala až teraz (FOTO)Herečka vzťah s alkoholikom priznala až teraz (FOTO)

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa

Neprehliadnite