Celebritné páry v súkromí: Ako to u nich doma naozaj vyzerá? (FOTO)

Celebritné páry v súkromí: Ako to u nich doma naozaj vyzerá? (FOTO)
6 fotiek v galérii

Odborníčka na nonverbálnu komunikáciu Nora Lauková sa pozrela na štyri celebritné páry a prezradila nám, ako to u nich doma naozaj je...

George Clooney a Amal
Z  pohľadu neverbálnej komunikácie vidno silnú náklonnosť a  zamilovanosť, najmä u  Georgea. Jeho držanie partnerky za ruku je nezvyčajné. Amal si priťahuje a  fixuje rukou k  telu, čím jej značne obmedzuje priestor na slobodu a  pohyb. Má k nej vlastnícky vzťah. Snaží sa mať jej slobodomyseľnosť a neviazanosť pod kontrolou. Amal zasa našla u Georgea pocit istoty a  bezpe- čia. Momentálne je ich vzťah v rovnováhe.

Shakira a Gerard
Tento vzťah je zatiaľ plný dôvery a  akceptácie. Shakira je veľmi zamilovaná. Neverbálne prejavuje schopnosť prijať to, čo jej partner dáva, s  pokorou a  láskou. I  keď je emocionálne submisívnejšia, našla aj vášeň a  pozornosť k  svojim potrebám. Gerard je zas pragmatickejší, vie zaujať, no má aj schopnosť manipulovať. Uvidíme, či Gerardovu silnú charizmu Shakira vzťahovo zvládne.

Vieme, s akou ženou bude Šmahel po rozvode s Kalisovou! (FOTO)

Pierce Brosnan a Keely
Manželia sú podľa neverbality už emocionálne vzdialení. Tento vzťah je v  súčasnosti založený viac na priateľskej pragmatickosti ako na príťažlivosti. Podľa neverbálneho prejavu partnera je Pierce ten, ktorý si vo vzťahu viac presadzuje svoje záujmy, a to napriek tomu, že partnerka je dominantnejšia. Emocionálne sa však viac pripútava, preto sa prispôsobuje, podriaďuje a neuprednostňuje svoje záujmy a hodnoty. Spolužitie partnerov sa navonok prezentuje ako „ideálne“, no vnútri vládne nepokoj a nevyrovnanosť. Pierce má z fyziognómie znaky neprispôsobivosti, rivality, čo vo vzťahu nevytvára vzájomnú dôveru a akceptáciu.

Enrique Iglesias a Anna
Napriek tomu, že Anna je podľa gest dominantnejšia, Enrique sa ju snaží udržať pod kontrolou. Ich vzťah je veľmi dôverný. Funguje medzi nimi silná fyzická príťažlivosť a vášeň. V tomto vzťahu sa viac podriaďuje Enrique. Prejavuje sa submisívnejšie a emotívnejšie, čo vyjadruje jeho postoj, práca s hlavou a chôdza. Partnerka mu dáva pocit istoty, smerovanie a cieľ. Fyziognómia tváre hovorí opäť o silnej vzájomnej príťažlivosti a vášni. Problém do budúcnosti vidím iba v  tom, že pre Annu je obdiv mužov veľmi dôležitý. A to nielen toho jej...

Verešová má odvahu: Takéto fotky z bazéna by iný chlap partnerke zakázal! (FOTO+VIDEO) 

Kliknite na GALÉRIU fotografií aktuálne zasnúbených celebrít (pod článkom)

Autor: Redakcia

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

6 fotografií

Celebritné páry v súkromí: Ako to u nich doma naozaj vyzerá? (FOTO)Celebritné páry v súkromí: Ako to u nich doma naozaj vyzerá? (FOTO)Celebritné páry v súkromí: Ako to u nich doma naozaj vyzerá? (FOTO)Celebritné páry v súkromí: Ako to u nich doma naozaj vyzerá? (FOTO)

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa

Neprehliadnite