Vychovávate dcéru pre boháča?

Vychovávate dcéru pre boháča?

Mať dieťa s bohatým mužom znamená zabezpečiť seba aj svojho potomka. Mnohé ženy takto rozmýšľajúce zmýšľajú do budúcnosti asi rovnako. Chcú mať dieťa s mužom, ktorý sa bude vedieť o ne postarať. Finančne. Nepotrebujú muža, s ktorým by boli v jednej domácnosti rodičmi. ONA je atraktívna tridsiatnička, ktorej by nikto nehádal, že má dieťa.

Reprezentuje ho na plesoch, party či zahraničných dovolenkách. ON je bohatý podnikateľ, ktorý nemá čas hrať sa na rodinu a potrebuje vždy krásnu milenku, ktorá by mu splnila všetko, čo mu na očiach vidí. Nemala by mu odporovať, mala by mať talent vedieť sa vždy správne chovať, najlepšie v spoločnosti oslniť na začiatku a hneď rázom mlčať, aby niečo nepokazila. Dieťa s bohatým mužom je záruka toho, že žena si nemusí lámať hlavu s výživným. Takýto bohatý človek si nemôže dovoliť neplatiť na dieťa a navyše, nebudú to hocijaké peniaze.

Dcéra pre boháča?
Aj takto by mohla znieť otázka, ktorú si možno kladú ženy, ktoré nemali to šťastie, aby sa ocitli v spoločnosti majetnejších a vyskúšali si život bez stresu, so všetkým, po čom túžia. Chcete pre ňu len to najlepšie... alebo nie?

Čo však znamená pre vás a pre ňu to najlepšie? Dieťaťom si poisťujete peniaze, nie vzťah, tobôž nejakú rodinu do budúcnosti. Bohatí muži si môžu dovoliť mať veľa detí s mnohými milenkami. Uplatia to, žiaden problém. Vženiete tak dcéru do akéhosi „háremu“, v ktorom sa možno nebude cítiť práve ako kráľovná.

Nevýhody
Nikdy nebudete mať muža večer doma, nemôžete pribrať koľko chcete, ste sledovaná, vaše dieťa nepozná, čo je to kompletná rodina. Nie sme nespravodliví, ak tvrdíme, že mať dieťa s bohatým a významným mužom je zavrhnutiahodné. Sú aj výnimky, je ich však stále málo na to, koľko žien túži po milionárskom potomkovi.

Autor: Lea

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Tehotenstvo"

Poradňa

Neprehliadnite