Kristína Farkašová: Koho na OTO-vi kopírovala a nevyšlo to? (FOTO)

Kristína Farkašová: Koho na OTO-vi kopírovala a nevyšlo to? (FOTO)
22 fotiek v galérii

Vykrojené šaty skoro až po pás, odhalená noha a póza, ktorá sa náramne podobná na známu fotku Angeliny Jolie z Oscarov z roku 2012. Kristína Farkašová si urobila celkom trapas! Chcela sa podobať na slávnu herečku, skopírovať ju. No rozhodne na to nemala a prestrelila!

„Kristína mala pravdepodobne úmysel, podobať sa na Angelinu, ale nepodarilo sa jej to v rovnakom merítku,“ hovorí módna poradkyňa. „Prekáža mi, že čiernu farbu šiat nijako neoživila ako Angelina, napríklad svetlejšími vlasmi alebo červeným rúžom. Kristína bola iba tmavá a všedná. Navyše, jej farba vlasov a účes pôsobili celkom nemoderne.“

Zlá kópia
Šaty Angeliny Jolie, ktoré si v roku 2012 na Oscary obliekla zhodnotili módne časopisy za najkrajšie šaty celej oscarovej histórie. Herečka ich kompletne „predala“. Napriek tomu, že je mnohonásobná mamina, išiel z nej sexepíl. Kristína Farkašová však stále pôsobí ako mamina a nie sexbomba, hoci s vystrčenou peknou nohou. Póza však bola skôr vulgárna ako sexy. Kristína je veľmi krásna žena, ktorej pristane niečo originálne, v čom by mohla budúci rok na OTO-vi zahviezdiť.

Kliknite na GALÉRIU ďalších celebritných šiat a póz z gala večera OTO pod článkom. 

Autor: Redakcia

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

22 fotografií

Kristína Farkašová: Koho na OTO-vi kopírovala a nevyšlo to? (FOTO)Kristína Farkašová: Koho na OTO-vi kopírovala a nevyšlo to? (FOTO)Kristína Farkašová: Koho na OTO-vi kopírovala a nevyšlo to? (FOTO)Kristína Farkašová: Koho na OTO-vi kopírovala a nevyšlo to? (FOTO)

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa

Neprehliadnite