Nevhodné a všetci si to všimli! Ivanka Trump aj Kate Middleton takto trápne zvádzajú chlapov! (FOTO)

Nevhodné a všetci si to všimli! Ivanka Trump aj Kate Middleton takto trápne zvádzajú chlapov! (FOTO)
15 fotiek v galérii

Reprezentujú krajinu a nevedia si urobiť poriadok s vlasmi! Buď majú zlého kaderníka, nepasuje im účes, alebo sa len potrebujú hrať s vlasmi, a to aj na dôležitých rokovaniach a stretnutiach. Podľa psychológov však môže ísť aj o flirt...

Romantická Ivanka Trump, za každú cenu!
Dcéra amerického prezidenta je síce poriadna kočka, ale aj tak by mohla myslieť na to, že sexy, rozviate kadere nie sú do politiky ale vôbec vhodné. Romantika musí ísť bokom a neustále upravovanie si hlavy nepôsobí serióznym dojmom.

Dokázala si aj nedávno počas návštevy v Berlíne, kde si bola pozrieť pamätník obetiam Holocaustu, navštívila aj tréningové centrum Siemens a bola pozvaná aj na gala večer Deutsche Bank. A všade sa len sexy upravovala...

Premeny v čase: Takto ostarli krásky zo seriálu Krok za krokom! Malá Al vám vyrazí dych (FOTO)

Ostrihaná, aj tak jej vlasy prekážajú?
Vojvodkyňa Kate Middleton sa ukázala len pred pár dňami s novým účesom a už ju musíme sfúknuť. Ležérne vlasy, nakrútené na veľké nátačky z nej robia podobnú vílu Rusalku, ako z mladej Trumpovej. Kate sa objavila v publiku na Wimbledone a v známom Croquet klube a popri oficialitách si na jej neustálom upravovaní vlasov nejeden paparazzi fotograf zgustol.
Psychológ má na to jedinú odpoveď. Tieto dámy vraj ešte nedozreli do politiky, podvedome sa chcú páčiť hlavne svojím zjavom.

Kliknite si galériu neposlušných vlasov Kate aj Ivanky pod článkom.

Autor: bb
Foto: Getty Images

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

15 fotografií

Nevhodné a všetci si to všimli! Ivanka Trump aj Kate Middleton takto trápne zvádzajú chlapov! (FOTO) Nevhodné a všetci si to všimli! Ivanka Trump aj Kate Middleton takto trápne zvádzajú chlapov! (FOTO) Nevhodné a všetci si to všimli! Ivanka Trump aj Kate Middleton takto trápne zvádzajú chlapov! (FOTO) Nevhodné a všetci si to všimli! Ivanka Trump aj Kate Middleton takto trápne zvádzajú chlapov! (FOTO)

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa

Neprehliadnite