Vieme, s akou ženou bude Šmahel po rozvode s Kalisovou! (FOTO+VIDEO)

Vieme, s akou ženou bude Šmahel po rozvode s Kalisovou! (FOTO+VIDEO)
27 fotiek v galérii

V rozhovoroch už otvorene hovorí o Miriam ako o svojej "onedlho exmanželke". Jeho stav popisuje ako čoskoro rozvedený. Martin Šmahel (34), fitnes tréner, model a aktuálne aj moderátor relácie O 10 rokov mladší však po rozvode sám nebude. V jeho okolí bude žena. Ako sám vraví, momentálne tá najdôležitejšia v jeho živote, dcérka Mia.

Baby ho chcú
Jeho osobný život a rozpadajúce sa manželstvo s Miriam plnilo a plní stránky bulváru. Martinovi sa o tom nevraví ľahko, no snaží sa udržať si nadhľad. Dokonca, keď sa prevalilo, že o pár mesiacov bude sólo, jeho profil na sociálnej sieti zavalili žiadosti o priateľstvo od neznámych slečien.

„Cez sociálne siete si nehľadám ani kamarátov, ani frajerku. V prvom rade mi však ide o to, aby som mal všetko v osobnom živote uzavreté. Potom môžem ísť ďalej,“ tvrdí rázne. A stručne dodáva, že hoci sa manželstvo snažil zachrániť, nedalo sa. Jedinou a najdôležitejšou ženou v jeho živote je teraz okrem mamy dcérka Mia.

Na budúcu partnerku nemá špeciálne vyhranené kritériá, okrem toho, že by mala mať vzťah k športu. A mala by rešpektovať to, že Martin je otcom takmer trojročného dievčatka. „Nepotrebujem mať pri sebe víťazku súťaže krásy. Ale to, že mám dieťa, nesmie byť pre ňu príťaž. A budem rád, ak pre ňu šport nebude nočnou morou,“ uzatvára Martin Šmahel.

Kliknite na GALÉRIU fotografií Martina Šmahela s manželkou a dcérkou pod článkom.

(Celý článok o rodine aj o súkromí nájdete v aktuálnom čísle Báječnej ŽENY.)
Autor: Redakcia

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

27 fotografií

Vieme, s akou ženou bude Šmahel po rozvode s Kalisovou! (FOTO+VIDEO)Vieme, s akou ženou bude Šmahel po rozvode s Kalisovou! (FOTO+VIDEO)Vieme, s akou ženou bude Šmahel po rozvode s Kalisovou! (FOTO+VIDEO)Vieme, s akou ženou bude Šmahel po rozvode s Kalisovou! (FOTO+VIDEO)

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa

Neprehliadnite