Vianoce slávnych: Inšpirujte sa!

Vianoce slávnych: Inšpirujte sa!

Hľadáte inšpirácie na ozdobenie stromčeka vo vianočných katalógom predajní nábytku? Nemáte jasno, aké vianočné karty poslať či ako stráviť sviatky, keď ste prvý rok rozvedená mamička? Nechajte si poradiť od známych celebrít.

Rozvedení opäť spolu podľa Demi Moore
Demi Moore má úžasnú rodinu, aj bývalého manžela Bruce Willisa. Jej motto zrejme znie, byť spolu za každú cenu. To znamená, že sa pri vianočnom stole stretnú jej bývalý manžel, deti Rumer (20), Scout LaRue (17) a Tallulah Belle (14) a nebude chýbať ani jej súčasný partner Ashton Kutcher.

„Nebývajú to klasické Vianoce, ale sme spolu jedna veľká rodina. Myslím, že kľúč k tomu porozumeniu je si uchovať pekné spomienka na minulý život s expartnerom, zbytočne nejatriť staré rany a mať chápavého muža, ktorý s vami zdieľa aj vašu minulosť. Demi pochádza z rozvedenej rodiny a vie, čo znamenajú sviatky, keď nemáte pri sebe obidvoch rodičov. Preto sa snaží udržiavať teplo rodinného krbu takýmto netradičným spôsobom. Skúsite to aj vy?

Pohľadnicová mánia Drew Barrymore
Herečka Drew Barrymore je známa svojím hobby a to posielaním nespočetného množstva vianočných pohľadníc, že sa v papieri doma až topí. „Vždy sa snažím priateľov prekvapiť nejakou novou témou.“ Obyčajne žartuje na úkor svojich nakrútených filmov a posiela vtipné fotografie z natáčania v zimnom šate. Niektoré pohľadnice sama kreslí, na iných sú jej špeciálne fotografie. Ako je to s vami a posielaním PF-iek?

Gýčový stromček od Christiny Aquilera
Speváčka nedá dopustiť na gýčové osvetlenie vianočného stromčeka a krbu. „Mám rada, keď sú Vianoce prehnané, veľa darčekov, svetiel, lampičiek, prskaviek, vianočných ponožiek plných sladkostí. Dekorácia izby, kde sa budú rozdávať darčeky musí byť rozmanitá. Nechcem žiadne biele stužky, drahé ozdoby. Pri stromčeku sa musíte cítiť skoro ako vonku pod hviezdami. A ako ozdobíte stromček tento rok vy?

Autor: Alica

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Vianočné pele mele"

Poradňa

Neprehliadnite