Veštica roka 2017 na Slovensku a v Čechách je tu pre Vás

Veštica roka 2017 na Slovensku a v Čechách je tu pre Vás

Volám sa Gerta a som veštica. Podľa mojich dlhoročných klientov som vraj najlepšia veštica na Slovensku a v Čechách. Môžete sa presvedčiť aj Vy, ak neveríte... Výkladu budúcnosti z Tarotových kariet sa venujem viac ako 18 rokov. Informácie o mne a o mojej práci nájdete na stránke www.vestica.eu  alebo ak uprednostníte Facebook, nájdete ma aj tu - Veštkyňa Gerta.

Zakladám si na spokojnosti  mojich klientov a mám individuálny, čestný  prístup ku každému. Denne pomáham yyriešiť problémy mnohých ľudí, ich nejasné životné situácie,  keď sa nevedia rozhodnúť pri dôležitých rozhodnutiach v oblasti lásky, zdravia, práce, rodiny, financií... Snažím sa ich nasmerovať na správnu cestu životom.


Veľmi ma teší, keď môžem ľuďom pomôcť posunúť sa v živote ďalej správnym rozhodnutím  alebo odbúrať zlé energie, ktoré v sebe majú a pomôžem im nasmerovať sa k šťastiu a spokojnosti. Som šťastná, že sa mi dokonca podarilo niekoľkým ľuďom zachrániť život, lebo ma kontaktovali v hraničnej situácii, keď už chceli dobrovoľne odísť, lebo sami nevideli východisko z ťažkej situácie, do ktorej sa dostali.

Viem, že veľa ľudí vešteniu vôbec neverí alebo možno stretli „veštkyňu“, ktorá ich iba obrala o peniaze. Ja Vás ale presvedčím o opaku! Naozaj to funguje. Vyskúšajte veštbu odo mňa a uvidíte, že je možné zmeniť svoj osud.

Ponúkam:
-Výklad Vášho života z tarotových kariet - minulosť, prítomnosť, budúcnosť
-Bielu mágiu – prinavrátenie lásky
-Energetické obrazy
-Očistu karmy alebo priestoru


Všetky moje služby sú pre Vás hodnotné a prinesú Vám zlepšenie kvality Vášho života, a to iba tým, že urobíte správne rozhodnutie.

Denne pomáham mnohým klientom a dokážem pomôcť aj Vám. Presvedčte sa sami.

Ponúkam garanciu vrátenia peňazí, ak nebudete spokojný.
Som najlepšia veštkyňa na Slovensku aj v Čechách a dokážem to aj Vám.
Garantujem Vašu spokojnosť.

web: www.vestica.eu
mail: vesteniegerta@gmail.com
Facebook: www.facebook.com/Veštkyňa-Gerta
mobil: +421918412567

Platená reklama

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Príbehy zo života"

Poradňa

Neprehliadnite