Udobríme si chlapa vždy len sexom?

Udobríme si chlapa vždy len sexom?
Ak ste vyviedli niečo, čo sa vám len tak ľahko neprepečie, asi rozmýšľate, čím by ste si svoju polovičku udobrili. Aj keby ste si priali, aby to prehrmelo čo najskôr, máme pre vás pár tipov, ktorými zaručene zabodujete. Už len si vybrať, ktorá stratégie je vhodná pre toho ktorého chlapa.

Skúste to s ospravedlnením
Ak ste majsterkou slova, skúste sa z „prúseru“ vykecať. Možno ste to najprv neplánovali, ale vlastnými činmi dávame príklad partnerovi, čo sa patrí. Ak ste si vedomá prehrešku, nebojte sa povedať čarovné slovko „prepáč“, ktoré dostane do kolien aj najväčšieho tvrďasa. A keď k tomu pridáte vtipnú historku, odľahčíte situáciu a nakoniec sa všetkému spolu aj zasmejete.  

Skúste to cez žalúdok
Vôňa jedla, chuťovka, ktorú nerobíte až tak často, fľaša vína alebo oroseného piva, toto zaručene obmäkčí každučkého chlapa. Naplniť chlapovi žalúdok je zaručený spôsob, aby sa aj na veľké problémy pozeral nadľahčenejšie.   

Možno klišé, ale funguje to

Áno, máme na mysli sex. Nemusíte sa hneď navliekať do nejakých sexi úborov, aj keď urazená polovička by to iste privítala. Každopádne, chlapi sa ešte nikdy na tento spôsob udobrovania nesťažovali. Jeho výhodou je to, že vzájomným sexom si dáte najavo, že najhoršie už prehrmelo a kríza je zažehnaná.

Zážitkový darček
Niet nič krajšie, ak partnerovi venujete niečo, čo ho baví, respektíve niečo, po čom túži, len si na to sám netrúfol. Môžete to skúsiť napríklad thajskou masážou, zoskokom s padákom (v prípade, ak sa ho chcete zbaviť, tak bez padáka), kúpou jazdy na rallye okruhu či návštevou wellnessu. Najdôležitejšie je, aby ste vybrali niečo, čo spraví radosť jemu. Nemôžu to byť  lístky na operu, ak ju neznáša, hoci vy ju milujete.

Megatip
Ak ste vyviedli megaprúser, máme pre vás megatip na udobrenie. Ak mu pod tanier so steakom iba tak v spodnom prádle ukryjete zakúpené lístky na EURO 2016, verte tomu, že bude chcieť, aby ste nejaký ten prúser urobili aj nabudúce.   

Autor: Radomír
Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Manželstvo"

Poradňa

Neprehliadnite