Tri bizarné svadobné požiadavky

Tri bizarné svadobné požiadavky

Každá nevesta túži mať nielen šaty, na ktoré nikto zo svadobných hostí, no hlavne ona nezabudne. Ale aj poriadny zážitok. Svadobný párik má preto z času na čas neštandardné požiadavky, ktorých sa svadobné agentúry zmocnia väčšinou úspešne. Zistili sme, ktoré boli podľa nich tie najnetypickejšie, ktoré od nich budúci mladomanželia vyžadovali.

Špeciálna toaleta ako pre kráľovnú
Občas sa stane, že má nevesta z niečoho fóbiu a vtedy je jedno, či je to bežný alebo svadobný deň. Istá nevesta vraj mala fóbiu z verejných toaliet. Obávala sa WC a celej akcie, keby ho musela počas svadby navštíviť. Aj tento problém svadobná agentúra vyriešila.

Navrhla pomoc dodávateľa prenosných toaliet, aj celej kúpeľne. Takto mala nevesta svoje hygienické súkromie. Navyše, toaleta bola krásne ozdobená ako trón pre kráľovnú. Žiadne chemické záchodky, ako ich poznáme z hudobných festivalov.

Keltská svadobná téma
Našiel sa aj taký párik nevesty so ženíchom, ktorí mali spoločnú záľubu v histórii a silné väzby na obdobie Keltov. Požiadali preto svadobnú agentúru, aby im vyšla v tomto smere v ústrety. Nebolo to vraj nič jednoduché. Chceli mať na svadbe pár keltských detailov, a tak páriku ukovali na zákazku keltský meč, ktorý sa stal súčasťou obradnej ceremónie a mladomanželského sľubu pri oltári, v súlade s keltskými svadobnými tradíciami. Špeciálna dodávka bola ohromná, pracovníci úzko spolupracovali so ženíchom, aby presne vystihli jeho požiadavku.

Talianska gondola bez vody
Niektoré požiadavky svadobčanov vedia byť poriadne uletené. Takým bol aj prípad istého páru z Nórska, ktorý si želal mať na svadbe taliansku gondolu.

Chceli mať aspoň kúsok Talianska, keďže sa práve v tejto krajine spoznali a do seba zaľúbili. Dopravu gondoly nakoniec zabezpečili. Gondola však neplávala, čo však nikomu neprekážalo. Jej prítomnosť bola romantická.

Autor: Simona

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Svadba"

Poradňa

Neprehliadnite