Takto ho na 100% dostanete späť!

Takto ho na 100% dostanete späť!

Ľudia robia chyby, ktorých význam a negatívny dopad si nevedia uvedomiť. Až potom im je to ľúto, ale už je neskoro. Pokiaľ je aspoň jeden človek v páre, ktorý vie odpustiť, vzťah ešte môže dostať druhú šancu. Je možné si uvedomiť hlúposti, ktorých sa človek dopustil.

Chce to plán
Ak máte dobrý plán, ako to do budúcnosti zmeniť, do toho! V prvom rade si ujasnite, ako ste sa k rozchodu s partnerom vôbec dostali? Je nevyhnutné pamätať si príčiny rozpadu vášho vzťahu. Či bol partner ten, ktorý ho navrhol, alebo ste sa tak rozhodli vy. Často býva práve opätovné zlepenie partnerov ťažšie na psychiku ako samotný rozchod. My vám ponúkame niekoľko horúcich tipov, ako zabudnúť na to zlé čo bolo a dať vášmu expriateľovi druhú šancu.

Ak sa budete držať týchto rád, nájdete v sebe odvahu, ako TO všetko začať odznova. V prvom rade sa vypnite! Úplne prerušte kontakt. Po rozchode je hluché obdobie, ktoré hrá jednému aj druhému z vás na city. Prenasledujú vás myšlienky, ktoré vám nedajú spávať. Ešte to, ešte tamto by ste mu povedali. Dajte vášmu ex čas, aby aj on vychladol a vyčistil si hlavu.

Dajte mu čas, aby ste mu chýbali
Vyhnite sa tomu, že sa budete cez esemesky, maily a inú poštu hádať a terorizovať. Po takýchto nechutnostiach by ste jeden druhého chceli skôr nakopať, ako sa k sebe vrátiť. Počkajte skutočne aspoň mesiac. Po takomto dlhom období bez komunikácie bude ako med. Urobte si plán, ako ho dostať späť. Mali by ste mať na to dobrý systém. Nič nie je po rozchode otázkou náhody.

Nečakajte, že ho možno stretnete v obchode ako nakupuje a prihovoríte sa mu. Musíte to mať naplánované! Aj ten najkrajší vzťah sa môže dostať do slepej uličky, keď to budete chcieť obidvaja ukončiť. Nikdy však nezabudnite mať plán. Rozchod a šanca na návrat je delikátny proces, a hoci je vám váš ex stále protivný a neznášate ho, a na návrat ani nepomýšľate, nehazardujte s potenciálnym partnerom vašej budúcnosti. Ak sa o neho stále nejako zaujímate, pustite sa do toho, ako ho získať späť.

Autor: Hana

 
 Zapojte sa do súťaže TU
Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Rozvod"

Poradňa

Neprehliadnite