Ťahá jej na 60-tku, no stále loví mladých zajačikov! Kto Madonne ohrieva posteľ dnes? (FOTO)

Ťahá jej na 60-tku, no stále loví mladých zajačikov! Kto Madonne ohrieva posteľ dnes? (FOTO)
19 fotiek v galérii

Škandalózna speváčka Madonna napriek tomu, že tohto roku oslávi 59. narodeniny má stále slinu na mladých zajačikov, ktorí jej s radosťou ohrievajú posteľ. Najnovšie loví takých, ktorí by mohli byť jej synmi.

Je v tom naozaj láska?
Madonna Louise Ciccone je podľa Guinnessovej knihy rekordov najúspešnejšou sólovou speváčkou na svete. Paradoxne, najúspešnejším sólovým spevákom bol Michael Jackson, s ktorým si tiež zažívala poriadne bujaré noci.

Premeny v čase Kamily Magálovej: Prišla o všetko! Stratila hotel, brata, aj manžela!

Pri pohľade na speváčku zblednú závisťou nielen jej rovesníčky. Blondínka sa totiž udržiava v skvelej kondícii a o svoj zovňajšok sa príkladne stará. A zdá sa, že jej tehotenstvá vôbec neubrali na kráse. Okrem vlastných detí má aj adoptované. Najnovším „úlovkom“ sú v jej rodine dvojčatá Esther a Stella. Vo februári si ich priviedla z afrického Malawi.

Premeny v čase Patrície Vittekovej: Tá ale vyzerá! Môže za to nevydarený rozvod? 

Chcete vedieť, ako vyzerajú jej deti? Čo ju spájalo s Michaelom Jacksonom a kto jej ohrieva posteľ dnes?

Všetko nájdete v galérii pod článkom.

Autor: mm
Foto: profimedia

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

19 fotografií

Ťahá jej na 60-tku, no stále loví mladých zajačikov! Kto Madonne ohrieva posteľ dnes? (FOTO)Ťahá jej na 60-tku, no stále loví mladých zajačikov! Kto Madonne ohrieva posteľ dnes? (FOTO)Ťahá jej na 60-tku, no stále loví mladých zajačikov! Kto Madonne ohrieva posteľ dnes? (FOTO)Ťahá jej na 60-tku, no stále loví mladých zajačikov! Kto Madonne ohrieva posteľ dnes? (FOTO)

Podobné články

"Najnovšie z Rodinný život"

Poradňa

Neprehliadnite