Svadba Pippy Middleton: William a Kate puknú od závisti! Toto by ste na nej chceli aj vy!

Svadba Pippy Middleton: William a Kate puknú od závisti! Toto by ste na nej chceli aj vy!
15 fotiek v galérii

K veľkému životnému kroku sa finančník James Matthews odhodlal ešte minulý rok v lete na nádhernom romantickom mieste Lake District. Tam si kľakol na kolená pred sestru vojvodkyne Kate Middleton, Pippu Middleton. V prípade snúbencov je to láska na druhý pokus. Pár sa rozišiel v roku 2012, no svoju spoločnú cestu napokon opäť našli.

Bude krajšia ako jej sestra?
Pippa raz vyhlásila, že ak by sa niekedy vydávala, obliekla by si jej obľúbené biele tenisové šortky. „Žiadne volániky ani rafinované záhyby,“ povedala budúca nevesta, ktorá si so snúbencom povie svoje áno už túto sobotu. Svadobné šaty sú už hotové, no to, ako budú vyzerať, je prísne strážené tajomstvo. Pippa nechce byť kópiou svojej staršej sestry. Hovorí sa, že nebudú zrejme tak tradičné ako Katine, no bude v nich takisto použitá čipka.

Predpokladá sa, že ich navrhoval britský návrhár Giles Deacon, ktorý kedysi pracoval pre značku Gucci. Obliekal aj hollywoodsku herečku Scarlett Johanssovú, Caru Delevingneovú či princeznú Beatrice. Nevesta sa na svoj veľký deň pripravovala veľmi intenzívne. Pravidelne cvičila s osobným trénerom, aby jej postava bola bezchybná a šaty na nej čo najlepšie vynikli.

Sklenník za milióny

Prípravy na britský sobáš roka vrcholia. Dvojica sa držala tradícii už pri zásnubách, a preto sa cirkevný obrad bude odohrávať v kostole Svätého Marka z dvanásteho storočia v dedine Englefield v grófstve Berkshire. Potom sa hostia presunú do rodinnej usadlosti Bucklebury, kam nechali z Belgicka doviesť obrovský skleník za stotisíc libier. Priestor, v ktorom sa bude konať hostina, sa rozprestiera na ploche skoro pol kilometra štvorcových.

Tajnosti s kráľovnou: Odklepne Harrymu svadbu s prelietavou herečkou? (FOTO)

Výhľad pre každého
Na pozemku postavili aj veľký biely stan s množstvom okien. Je zaujímavé, že si dvojica vybrala práve takéto presklené priestory, pretože do nich budú môcť nakúkať aj „okoloidúci.“ Oproti sestrinej svadbe, na ktorej bolo 1900 ľudí, pár očakáva „len“ 300 hostí, medzi ktorými nesmie chýbať kráľovská rodina. Svadobčanom budú k dispozícii luxusné, prenosné ekologické toalety, v ktorých bude drevený dubový interiér, porcelánové umývadlá, veľké zrkadlá a bodové osvetlenie.

Čírovej starosti s popularitou: Odmieta sa fotiť s fanúšikmi? (FOTO) 

Na veľkolepú udalosť pripravujú aj okolie kostola. Výzdoba bude plná krásnych kvetín. Na túto krásnu udalosť sa poctivo pripravuje aj svadobný otec Michael, ktorý bude mať na svadbe príhovor. Novomanželom by chcel popriať len to dobré, spomenul by aj zážitky z Pippinho detstva, ale vyzdvihol by aj to, aký je na ňu hrdý.

Kliknite na GALÉRIU sestier Middletonových pod článkom.

Autor: Žena.sk
Foto: Hello! magazine

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

15 fotografií

Svadba Pippy Middleton: William a Kate puknú od závisti! Toto by ste na nej chceli aj vy!Svadba Pippy Middleton: William a Kate puknú od závisti! Toto by ste na nej chceli aj vy!Svadba Pippy Middleton: William a Kate puknú od závisti! Toto by ste na nej chceli aj vy!Svadba Pippy Middleton: William a Kate puknú od závisti! Toto by ste na nej chceli aj vy!

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa

Neprehliadnite