Surovcová s Gáboríkom: Koho na svadbu nepozvú? (FOTO)

Surovcová s Gáboríkom: Koho na svadbu nepozvú? (FOTO)
21 fotiek v galérii

Ešte prednedávnom tvrdila, že na svadbu nemá čas. Ivana Surovcová sa však tento mesiac stane nevestou.Nádherná tanečníčka sa preslávila v show Let’s Dance. So súťažením však prestala a dnes sa viac venuje modelingu.

Momentálne žije v L.A. so svojím priateľom, Mariánom Gáboríkom. Hokejista sa rozhodol posunúť ich takmer šesťročný vzťah o level vyššie, a tak počas dovolenky na Kube vo februári Ivanu požiadal o ruku.

Svadbu neriešila
Prednedávnom tanečnica tvrdila, že sa ešte nechystá byť nevestou. „Každé dievča sníva, že raz bude mať krásnu svadbu. Ale čím som staršia, tým je na to menej času. Človek je uponáhľaný, nemá kedy snívať. Mám svoje pracovné povinnosti. Neriešim to.“ Ani sme sa nenazdali a snúbencom o chvíľu zazvonia svadobné zvony.

Čudná svadba Pippy Middleton: Toto by ste od kráľovských boháčov nečakali (FOTO)

Ivana v minulosti randila s Tomášom Chrenekom a so spevákom a hercom Filipom Tůmom. Svoje životné šťastie však našla po boku hviezdy zámorskej NHL. Pár si svoje áno povie na tom istom mieste ako Adela a Viktor už tento mesiac. Rozprávková svadba sa odohrá v krásnom prostredí na kaštieli v Tomášove. Budúca nevesta už stihla v USA aj rozlúčku so slobodou.

Vyšokovaná Ivana Kuxová: Čo vyviedol herečke Peter Brajerčík dva dni pred svadbou?

Obmedzená kapacita
Svadba takto prominentného páru však bude mať jedno obmedzenie. Art Hotel Kaštieľ Tomášov, ktorý je od Bratislavy vzdialený 22 kilometrov má svoju kapacitu. Tá je od 10 iba po 350 hostí podľa toho, akú sálu si vyberiete. Ivana má na Slovensku veľa priateľov, nielen z tanečnej obce a Mariánovi zrejme nebudú stačiť iba kamaráti hokejisti. Na túto svadbu preto bude zrejme špeciálny V.I.P list, nad ktorým už teraz budúci manželia rozmýšľajú.

Kliknite si galériu chutných fotografií Ivany a Mariána pod článkom.

Autor: žena.sk
Foto: Pluska.sk

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

21 fotografií

Surovcová s Gáboríkom: Koho na svadbu nepozvú? (FOTO)Surovcová s Gáboríkom: Koho na svadbu nepozvú? (FOTO)Surovcová s Gáboríkom: Koho na svadbu nepozvú? (FOTO)Surovcová s Gáboríkom: Koho na svadbu nepozvú? (FOTO)

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa

Neprehliadnite