Spevák Kuly z Desmodu priznáva: Choroba mi zmenila život!

Spevák Kuly z Desmodu priznáva: Choroba mi zmenila život!
8 fotiek v galérii

Šiel si za svojím snom. Aj keď Mário Kuly Kollár (45) zo skupiny Desmod tvrdí, že je to dvojsečná zbraň, nemenil by. Život rockera sa však negatívne odrazil na jeho zdraví.

Začiatky kapely Desmod neboli jednoduché, chalani hrali po krčmách. Ale verili si, za každú cenu. Mário však netvrdí, že tvrdohlavé rozhodnutie je vždy to správne.Nemôžem nikomu povedať, nech sa vykašle na školu. Aj ja som to už oľutoval. Na druhej strane však, ak nebudete pracovať na svojom sne, budete pracovať na sne niekoho iného,“ podotýka Mário. Sláva vraj jemu ani kolegom z kapely do hlavy nestúpla. „Áno, pred pár rokmi sme mali náročnejšie obdobie, ale myslí, že sme sa udržali na zemi,“ tvrdí.

Valúchová zo šou Tvoja tvár znie povedome sa nebrzdí: Viki, pozor na kilá!

Stúpajúca popularita, koncert za koncertom, nezdravý životný štýl a prebdené noci si však na Máriovom zdraví vybrali svoju daň. Približne pred pol rokom ho opakovane trápili virózy, viackrát sa liečil na zápal priedušiek.

„Trikrát po sebe som musel brať antibiotiká. Odber krvi ukázal, že mám cukrovku. Preto som mal oslabenú imunitu. Inzulín si nepichám, beriem lieky. Uvedomujem si, že je to daň za bohémsky život,“ hovorí spevák, ktorý sa učí žiť s cukrovkou. Priznáva, že choroba mu zmenila život a je dôslednejší v tom, čo si dá na tanier. Dokonca sa začal viac hýbať.

Kliknite na fotogalériu Kulyho, aj s partnerkou pod článkom.

Autor: Alena Jurisová
Foto: profimedia.sk

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

8 fotografií

Spevák Kuly z Desmodu priznáva: Choroba mi zmenila život! Spevák Kuly z Desmodu priznáva: Choroba mi zmenila život! Spevák Kuly z Desmodu priznáva: Choroba mi zmenila život! Spevák Kuly z Desmodu priznáva: Choroba mi zmenila život!

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa

Neprehliadnite