Poly, Trenčín: Zvažujem odchod od manžela

Veštecká poradňa15.10.2014
Poly, Trenčín: Zvažujem odchod od manžela

Dobrý deň,
prosím vás o radu. Zvažujem odchod od manžela, už veľmi dávno! Nerozumieme si, nemáme spoločné záujmy, spoločnú reč. Keď sa snažím o ničom rozprávať, stále to končí hádkou. Deti tým veľmi trpia, nakoľko hádky počujú. Je to dlhý príbeh. Moje manželstvo s ním je od začiatku jeden veľký omyl! Keďže som bola na materskej, dá sa povedať od začiatku nášho manželstva, nemohla som zarábať. On je vorkoholik, a aj keď nemá prácu, tak si ju stále nájde.

Samozrejme, bez peňazí sa nedá existovať a ja som mu vďačná za jeho obetavosť - aj som mu to povedala, ale ja, keďže nerobím manuálne ako on, tak nerobím nič. Jeho práca je chodiť do roboty a domov. Zvyšok je na mne. Občas povysáva alebo niečo málo spraví. Ale ja som stále s deťmi sama, na všetko! Aj teraz som na materskej a už pracujem, lebo chcem aj ja prispieť. Mám tesne pred štátnicami a keď ho prosím, aby ma pochopil, aby ma trošku odbremenil, začne nadávať, na čo mi bola škola a pod. (On má iba učňovku). Proste je toho za tie roky veľa a ja mám pocit, že nemá zmysel túto frašku ďalej naťahovať. Poraďte mi prosím! Ďakujem.

Poly, Trenčín


Milá Poly,
trochu ste naznačili jeho problém. Môže v tom byť akási žiarlivosť na vaše vzdelanie. Manžel sa to snažil neustále potláčať tým, že veľa pracoval, aby ste ani nepomysleli na to, že je niekto menejcenný. Bohužiaľ, to, ako sa cíti, musí zmeniť on. Vy mu môžete hovoriť, že ho milujete a neprekáža vám, že nemá titul, on musí pochopiť sám a nechať vstúpiť do jeho života energiu, ktorá vylieči jeho slabosti, malé sebavedomie, povzbudí trochu jeho ego. Požiadajte archanjela Rafaela o liečivé svetlo preň. 

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa