Adriana, Liptovský Mikuláš: Má ma vôbec rád?

Veštecká poradňa22.03.2015
Adriana, Liptovský Mikuláš: Má ma vôbec rád?

Ja by som sa chcela opýtať na môj vzťah s priateľom, s ktorým som 6 rokov. Náš vzťah je dosť turbulentný, plný rozchodov a návratov, pretože ja mám stále pocit, že je sebec a má rád len seba. Nie je mi oporou v žiadnej vážnejšej situácií, nepovie mi, že mu na mne záleží ani nič podobné.

Jednoducho po mojich výčitkách sa vždy len zbalí a odíde si do svojho "sídla", z ktorého sa zase po čase ku mne vráti. Ja by som to chcela uzavrieť už navždy, ale stále som nejaká nerozhodná. Poraďte mi, prosím, či to ja tak vidím a on len nevie dať city najavo a ma má rád, alebo je to naozaj tak, ako som napísala.

Adriana, Liptovský Mikuláš

Milá Adriana,
trápite sa zbytočne pochybnosti, váš partner vás ma rád, nevie však pracovať s vašou energiou, preto vám po hádke uniká, ale vždy sa zase vracia, lebo sa potrebujete. Skúste viac pracovať na konštruktívnej kritike, aby nemusel tak často odchádzať, čo sa vám nepáči. Čistite si srdcovú čakru kryštálmi alebo zeleným svetlom, nebojte sa s ním rozprávať o problémoch, uvidíte, že vás čaká priaznivý výsledok a v konečnom dôsledku veľa humoru.

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa