Sexuálne hry vašich detí: pomaly aj divoko!

Sexuálne hry vašich detí: pomaly aj divoko!

Ak si myslíte, že vaše deti, ktoré dovŕšili dvanásť rokov myslia na typicky detské hry, mýlite sa. Okrem playstation ich zaujíma hlavne sex. A nie iba z obálok časopisov, ale ten skutočný reálny. Chcú si ho prakticky vyskúšať. Veď aj štatistiky hovoria o maloletých rodičoch, naposledy o 13-ročnom oteckovi z USA.

Sexuálna výchova v rodine a na školách je slabá. Inak by naše deti nezačínali pohlavne žiť tak skoro. Aj rodičia majú vysoký podiel na tom, že sa ich potomkovia venujú tejto téme v skoršom veku. Nie je maličkosťou, že mnohé deti vidia svojich rodičov milovať sa. A nie je to vždy len náhodné vnuknutie do spálne.

Sme neobozretní, myslíme si, že deti nevedia, čo sú to za pohyby, ktoré na sebe prevádzame!? Decká sa už nehrajú iba na doktorov, ako je známe z našich detských čias. Už sa nehrajú len dievčatá s dievčatami, a chalani s chalanmi. Baví ich to spolu.

Ivana (37): "Bola som v šoku, keď som videla nášho suseda, ako vzal pred dcérou jej bábiky a začal s nimi vykonávať sexuálne praktiky. Obom deťom bolo niečo cez desať rokov. Kde sa to naučil? Kde to videl?"

Mariana (29): "Keď som naposledy robila poriadok v detskej izbe svojej dcéry, našla som tam nahú bábiku, ktorá mala fixkou nakreslené na telíčku prsia a vagínu. Čo si mám o tom myslieť?"

Táňa (40): "Ako malá som sa hanbila pýtať sa mamy na sex. Ani ona sama so mnou nič vážne nepreberala. Môj syn zase naopak, je schopný rozoberať intímnosti a sex s otcom aj pri obede. Som znechutená."

Deti sex baví. Dokonca dievčatá viac ako chlapcov. Tí nepremýšľajú o sexe ako o vzťahu, ale len potrebe. Deťom však paradoxne sex pomáha viac sa sústrediť aj na prácu v škole. Áno, skutočne im sex pomáha v štúdiu. Ako je to možné? Veď sa vraví, že vzrušenie znamená nesústredenie sa?

Predstava milujúceho sa páru nám vyplavuje to tela hormóny, ktoré spôsobujú väčší príval energie. Pokiaľ deti sex ešte nezažili, nemajú byť prečo v obave, že budú sklamaní, tešia sa zo života, úlohy robia rýchlejšie, aby mohli fantazírovať, prípadne stretnúť sa so svojim objektom lásky.

Dnes sa už chalani nesmejú dievčatám s vyvinutejšími prsiami. Práve naopak. Decká viac masturbujú. Sex si však nevedia vychutnať. Ide čisto len o potrebu. Nepoznajú ešte, čo znamená prežívať nežnosti, postupne sa niekomu odovzdať, zažiť spoločný orgazmus. Ide skôr o trochu ťarbavé sebaukájanie. Mali by sem im to zakázať? Možno by len pomohli, sadnúť si s nimi na krátku debatu. Hlavne, vy sami sa nehanbite vlastných detí...

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Špunti"

Poradňa

Neprehliadnite