Ružová na tvári je jarný trend: Na ostatné farby zabudnite (VIDEO)

Ružová na tvári je jarný trend: Na ostatné farby zabudnite (VIDEO)

Ružová je jarný trend, preto nie div, že sa v jej tónoch nalíčili na tohtoročné Oscary takmer všetky známe krásky. Pristane blondínam aj brunetám. Radí vizážistka Veronika VARGOVÁ.

Krok za krokom
Pleť najskôr odlíčte a ošetrite hydratačným krémom. Mejkap zmiešajte s trochou rozjasňujúceho prípravku a od stredu tváre smerom von ho kefkou rozpracujte dostratena. Celkový vzhľad pleti by mal byť čo najprirodzenejší. Líca nakoniec dotónujte ružovou, a keď ju dáte aj na pery, celý mejkap sa krásne prepojí.

Ružovú môžete dať na pery, na líca alebo použiť aj ako očný tieň. To, že ružová vie byť romantická aj elegantná a rovnako dobre pristane blondínam i brunetkám, predviedla na tohtoročných Oscaroch Scarlett Johanssonová, Charlize Theronová a Jessica Bielová.

Kedy áno
Ak potrebuje tvár po zime trochu oživiť, aby pôsobila sviežo, jarne, stavte na ružovú.

Kedy nie
Na ružovú zabudnite, ak máte výrazné akné, červené oči alebo tmavé kruhy pod očami. Ružová by tieto chybičky ešte väčšmi zvýraznila.

FOTO: Oblečte si sukňu a budete vládnuť svetu

Oči
Najskôr sme zdvihli a vytvarovali obočie. Môžete to urobiť pomocou pinzety, farebného gélu alebo tieňa. Potom na celé horné viečko naneste bledoružovú, do vnútorného kútika trochu bledšej, von tmavšej. Nakreslite linku svetlofialovým očným tieňom. A ak chcete mačacie oči, zvýraznite ju aj čiernou gélovou.

Autor: Dana Úradíčková
Foto: Lýdia Czakó

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Nakupujeme"

Poradňa

Neprehliadnite