Príčiny, prečo chlap utečie aj od fešandy

Príčiny, prečo chlap utečie aj od fešandy

Predstierate, že vás zaujímajú rovnaké veci? Na začiatku vzťahu to môže znieť ako dobrý nápad, máte spoločné záujmy, aké romantické.

Akonáhle sa ale naozaj začne hovoriť o téme, rýchlo sa stratíte a netušíte, ako reagovať. Je vždy lepšie povedať aj mužovi, ktorého milujete pravdu, inak vám utečie kadeľahšie. A tu je pár dôvodov, pre ktoré chlap opustí aj najväčšiu kočku v meste...

1. Nikdy ho nenecháte vyrozprávať sa
Neustále okolo neho kmitáte, rozprávate a nepočúvate ho. Dajte mu šancu, aby vám povedali o svojej celodennej práci, alebo o tom, čo robil v poslednej dobe. Mnoho mužov si veľmi cení, keď im dáte možnosť vyjadriť sa.

2. Keď budete nosiť nonstop vyzývavé oblečenie
Fajn, zbalili ste ho, máte ho, je váš, už sa netreba obliekať ako dievča z ulice s minisukňou veľkosti opasku. Nehovoríme, že máte odrazu zakázané nosiť krátke sukne alebo obnažené topy. Hodia sa však skôr do nočných barov. Neuveriteľne odhaľujúce oblečenie vyzerá na žene, ktorá má už partnera vulgárne! Ukázali ste mu kúsok kože, chňapli ho, tak už stačí. Prestaňte zo seba robiť lacnú ženu. Chlapovi sa to nebude páčiť.

3. Neklamte o tom, kto ste a čo ste v živote dokázali
Neklamte o svojom zamestnaní, o vašom veku, vašich minulých vzťahoch, alebo čo ste dosiahli vo svojom živote, aby ste zapôsobili na muža. Skôr alebo neskôr sa vaše lži vrátia ako bumerang a uhryznú vás do zadku.

4. Nebojte sa vyjadriť svoj názor
Muži milujú ženy, ktoré majú odvahu, nie sú stále frustrované a necítia sa byť pri nich v akejsi neistote.

5. Nežartujte na jeho úkor
Nehrajte sa s mužom tak, že ho v spoločnosti vtipne vysmejete. Muži majú radi zábavné ženy, ale radšej vedú zábavu oni.

6. Nesúďte ho, ani jeho priateľov
Nastavili ste si nereálne štandardy? Každý človek je iný, takže buďte pripravení, že sa stretnete s kritikou ľudí, že si nesadnete s každým. Nikdy, žiadny človek nebude spĺňať všetky kritériá, ktoré ste si nastavili, poľavte zo svojich požiadaviek.

Autor: Elie

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Rodinný život"

Poradňa

Neprehliadnite