Premeny v čase Zlatice Švajdovej Puškárovej: Z politiky medzi špinavé plienky (FOTO)

Premeny v čase Zlatice Švajdovej Puškárovej: Z politiky medzi špinavé plienky (FOTO)
30 fotiek v galérii

Portál ŽENA.sk v spolupráci s časopisom Báječná ŽENA rozbieha fotoseriál "Neuveriteľné premeny v čase". Pravidelne vám budeme ponúkať časozberný prehľad jednotlivých slovenských celebrít za posledných viac ako desať rokov a ich premenu vizáže. Uvidíte tie najlepšie fotografie z čias, keď sa maľovalo, stajlovalo aj fotilo trošku inak.

Tehotná Zlatka a jej dokonalý život
Patrí medzi najvýznamnejšie politické moderátorky. V televízii je počas relácii nekompromisná. Na druhej strane však vie byť veľmi ženská a pôvabná. Hoci bol jej brat ženatý so známou majiteľkou skrášľovacej kliniky, Zlatica zatiaľ zvláda svoj vek a starnutie s gráciou. Venuje sa športu a najnovšie svojej novej úlohe, materstvu. V správach na Markíze ju už vystriedala kolegyňa Lenka Vavrinčíková, aby sa Zlatica mohla už po druhýkrát pripraviť na najkrajšie obdobie života ženy, na úlohu matky.

Odjakživa sme ju poznali ako dlhovlasú blondínku po boku svojho už manžela, televízneho moderátora Patrika Švajdu, s ktorým už majú spoločného syna Lea. Imidž nikdy radikálne nezmenila. Ani počas účinkovania v tanečnej šou Let´s Dance. Možno by to chcelo trošku zmeny.

Tam sme ju však videli konečne aj od pása nadol. Zlatica je krásna a udržiavaná žena. Vyštudovala bilinguálne gymnázium. Je skvelá taliančinárka. K jej perfektnému imidžu už nič nechýba. Pred rokom a pol sa vydala za svoju lásku života, ako zvykne tvrdiť, a vedie spokojný rodinný život, striedavo v Bratislave a na rodičovskej chalupe neďaleko Trnavy.

Kliknite si na GALÉRIU Zlatici Švajdovej Puškárovej, ako ju zachytili médiá (pod článkom).

Autor: Redakcia

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

30 fotografií

Premeny v čase Zlatice Švajdovej Puškárovej: Z politiky medzi špinavé plienky (FOTO)Premeny v čase Zlatice Švajdovej Puškárovej: Z politiky medzi špinavé plienky (FOTO)Premeny v čase Zlatice Švajdovej Puškárovej: Z politiky medzi špinavé plienky (FOTO)Premeny v čase Zlatice Švajdovej Puškárovej: Z politiky medzi špinavé plienky (FOTO)

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa

Neprehliadnite