Premeny v čase Zdeny Studenkovej: Kedysi bez plastík, dnes prerobenú tvár nezakryje (FOTO)

Premeny v čase Zdeny Studenkovej: Kedysi bez plastík, dnes prerobenú tvár nezakryje (FOTO)
34 fotiek v galérii

Portál ŽENA.sk v spolupráci s časopisom Báječná ŽENA rozbieha fotoseriál "Neuveriteľné premeny v čase". Pravidelne vám budeme ponúkať časozberný prehľad jednotlivých slovenských celebrít za posledných viac ako desať rokov a ich premenu vizáže. Uvidíte tie najlepšie fotografie z čias, keď sa maľovalo, stajlovalo aj fotilo trošku inak.

Vznešene starnúca Zdenka
Patrí medzi najkrajšie tváre česko-slovenského filmu. Je talentovaná a obsadzovaná do hereckých úloh nepretržite odkedy sa prvýkrát objavila pred kamerou. Zdena Studenková je na slovenskom „striebornom plátne“ pojem. Vie byť prísna, kontroverzná, ale aj milá a zábavná, najmä počas rôznych televíznych súťaží a šou. Vždy sme ju poznali ako očarujúcu blondínku.

Farbu vlasov ani dĺžku nikdy extrémne nemenila. Snažila sa zostať, čo najmenej umelá a prirodzená veľmi dlho. Posledné obdobie sa jej návštevy na klinikách krásy trošičku podpisujú na zmene výrazu tváre, najmä očí. Navyše, herečka teraz prežíva smutné obdobie, keďže jej zomrela 83-ročná mama Getrúda. Táto hlboká strata bude mať určite vplyv aj na jej imidži.

Kliknite si na GALÉRIU Zdeny Studenkovej, ako ju zachytili médiá (pod článkom).

Autor: Redakcia

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

34 fotografií

Premeny v čase Zdeny Studenkovej: Kedysi bez plastík, dnes prerobenú tvár nezakryje (FOTO)Premeny v čase Zdeny Studenkovej: Kedysi bez plastík, dnes prerobenú tvár nezakryje (FOTO)Premeny v čase Zdeny Studenkovej: Kedysi bez plastík, dnes prerobenú tvár nezakryje (FOTO)Premeny v čase Zdeny Studenkovej: Kedysi bez plastík, dnes prerobenú tvár nezakryje (FOTO)

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa

Neprehliadnite