Premeny v čase Patrície Vittekovej: Tá ale vyzerá! Môže za to nevydarený rozvod? (FOTO)

Premeny v čase Patrície Vittekovej: Tá ale vyzerá! Môže za to nevydarený rozvod? (FOTO)
27 fotiek v galérii

Speváčka a bývalá modelka Patrícia Vitteková (37) občas ohúri postavičkou ako lusk, inokedy zakrýva svoje kypré tvary pod oblečením. Môže za jej zmenu vzhľadu nevydarené manželstvo s futbalistom Róbertom Vittekom (35)?

Trestné oznámenia
Aj napriek tomu, že manželia na seba podávali jedno trestné oznámenie za druhým, údajne si podrážali nohy aj v láske. Začiatkom júna ich však súd odmietol rozviesť. Dôvodom mali byť alimenty na dcéry Sofie Zary (11) a Cynthie Lary (9). Patrícia žiadala mesačne 15-tisíc eur na obe dcérky, Róbert vraj bol ochotný prispievať sumou tisíc eur. Počkajme si teda, ako sa nekonečné súdne ťahanice napokon skončia.

Chcete vedieť, ako sa podpísal čas, aj nekonečné stresy na vzhľade exmodelky Patrície Vittekovej? Pozrite si našu galériu pod článkom.

Autor: mm
Foto: Pluska.sk

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

27 fotografií

Premeny v čase Patrície Vittekovej: Tá ale vyzerá! Môže za to nevydarený rozvod? (FOTO)Premeny v čase Patrície Vittekovej: Tá ale vyzerá! Môže za to nevydarený rozvod? (FOTO)Premeny v čase Patrície Vittekovej: Tá ale vyzerá! Môže za to nevydarený rozvod? (FOTO)Premeny v čase Patrície Vittekovej: Tá ale vyzerá! Môže za to nevydarený rozvod? (FOTO)

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa

Neprehliadnite