Premeny v čase Nely Pociskovej: Strach o syna a nezhody okolo svadby! (FOTO)

Premeny v čase Nely Pociskovej: Strach o syna a nezhody okolo svadby! (FOTO)
25 fotiek v galérii

Herečka a speváčka Nela Pocisková (26) sa momentálne venuje najmä svojim materským povinnostiam. No jej expriateľovi Jánovi Ďurovčíkovi sa predsa len podarilo zlomiť ju na účinkovanie v muzikáli Jesus Christ Superstar, ktoré malo v máji tohto roku plánované rozlúčkové turné.

Syn na prvom mieste
Mladá mamina v tom však má jasno - malý Hector je na prvom mieste. A celkovo treba uznať, že materstvo jej veľmi prospieva. Z dievčatka sa stala sebavedomá žena. Už rok po pôrode je Nela v takej forme, že to je až na porazenie. Je talentovaná, má šťastie v láske a ešte aj dobre vyzerá!

Omráčia vás sexy prsiami a zadkom! Tieto Slovenky nemôžu mať päťdesiat?! (FOTO)

Nedávno sa priznala, ako sa cíti v novej úlohe mamy. „Všetko sa mi prehodilo a vážim si každú sekundu, aj keď to veľakrát nie je ľahké. Zrazu vidím všetko inak, viem, čo je pre mňa podstatné a čo nie. Už viem, čo je to báť sa o svoje dieťa, viem, aký je to pocit, keď ho niečo bolí a horší naozaj nepoznám.“

Nezhody okolo svadby
Nela mala ešte nedávno o svadbe jasno. A bola smutná, že sa nepodarila pred pôrodom, tak ako sa patrí a chcela, aby boli najprv s Filipom Tůmom svoji. Prišlo to však opačne. A čo na to Filip? Podľa jeho slov sa Nela nechcela vydávať s tehotenským bruškom, a zatiaľ u nich rezonujú celkom iné témy ako svadba.

Premeny v čase: Takto ostarli krásky zo seriálu Krok za krokom! Malá Al vám vyrazí dych (FOTO)

Nelke držíme palce, nech sa už rozhodnú akokoľvek, v slovenskom šoubiznise sú veľmi sympatický a nekonfliktný párik.

Kliknite si galériu pod článkom. Urobili sme pre vás celkom slušnú zbierku Neliných fotografií.

Autor: zp
Foto: Pluska.sk

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

25 fotografií

Premeny v čase Nely Pociskovej: Strach o syna a nezhody okolo svadby! (FOTO)Premeny v čase Nely Pociskovej: Strach o syna a nezhody okolo svadby! (FOTO)Premeny v čase Nely Pociskovej: Strach o syna a nezhody okolo svadby! (FOTO)Premeny v čase Nely Pociskovej: Strach o syna a nezhody okolo svadby! (FOTO)

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa

Neprehliadnite