Premeny v čase Evy Mázikovej: Takmer milenkou Karla Gotta! (FOTO)

Premeny v čase Evy Mázikovej: Takmer milenkou Karla Gotta! (FOTO)
22 fotiek v galérii

Portál ŽENA.sk v spolupráci s časopisom Báječná ŽENA rozbieha fotoseriál "Neuveriteľné premeny v čase". Pravidelne vám budeme ponúkať časozberný prehľad jednotlivých slovenských celebrít za posledných viac ako desať rokov a ich premenu vizáže. Uvidíte tie najlepšie fotografie z čias, keď sa maľovalo, stajlovalo aj fotilo trošku inak.

Miloval ju skoro každý
Eva Máziková je azda najenergickejšia speváčka na slovenskej scéne. Narodila sa pred 67. rokmi v Bratislave. Spieva od 60-tych rokov minulého storočia. Kariéru naštartovala veľmi rýchlo. Z čerstvej, práve sa rozvíjajúcej Bratislavskej lýry si v roku 1972 odniesla zlato za pieseň Krédo. Spievala aj v zahraničí na festivaloch Zlatý Orfeus v Bulharsku či v poľských Sopotoch, kde získala tretiu cenu v súťaži interpretov, aj na festivale v Tokiu.

V roku 1976 sa vydala a odvtedy žije v Nemecku. Slovensko však neopustila a pravidelne sa zúčastňuje televíznych a spoločenských akcií. Hrá aj v nemeckých seriáloch. S manželom je síce už na dôchodku, no na babičku z kuchyne nevyzerá. Aktuálne ju môžeme vidieť v speváckej šou Tvoja tvár znie povedome. Evina tvár je skutočne nezmazateľná a za mlada zlomila nejedno srdce. Dokonca sa z nej nohy podlamovali aj veľkému Karlovi Gottovi, ktorý sa o nej vyjadril: „Dlho som to držal v sebe, ale musím to už povedať: Eva miloval som ťa! Prepáč, bol som vtedy veľmi mladý...”

Kliknite si na GALÉRIU Evy Mázikovej, ako ju zachytili médiá (pod článkom).

Autor: Redakcia

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

22 fotografií

Premeny v čase Evy Mázikovej: Takmer milenkou Karla Gotta! (FOTO)Premeny v čase Evy Mázikovej: Takmer milenkou Karla Gotta! (FOTO)Premeny v čase Evy Mázikovej: Takmer milenkou Karla Gotta! (FOTO)Premeny v čase Evy Mázikovej: Takmer milenkou Karla Gotta! (FOTO)

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa

Neprehliadnite