Premeny v čase Kamily Magálovej: Prišla o všetko! Stratila hotel, brata, aj manžela! (FOTO)

Premeny v čase Kamily Magálovej: Prišla o všetko! Stratila hotel, brata, aj manžela! (FOTO)
21 fotiek v galérii

Kamila Magálová, (rod. Slováková) sa narodila 16. novembra 1950 v Bratislave. Je úžasná slovenská herečka. Dcéra popredného dirigenta Ladislava Slováka a sestra herca Mariána Slováka.

Najpopulárnejšia seržantka
Vyštudovala herectvo na VŠMU ešte za komunizmu. Po revolúcii sa stala členkou Činohry SND v Bratislave. Má za sebou desiatky filmových a divadelných rolí. Poznáme ju aj z dabingu, asi najviac, keď nadabovala seržantku Herriet Makepeacovú v anglickom televíznom seriáli Dempsey a Makepeacová.

Trumpova manželka na fotkách z mladosti: Hrôza! Z milého dievčaťa plastiková barbie! 

Bez škandálov?
Kamilu však poznáme aj ako speváčku. V muzikáli Cyrano z predmestia dokázala, že má aj silné hlasivky. Bola glosátorkou v zábavnej relácii Inkognito a pod. Hoci nikdy nepatrila medzi škandalózne typy. Posledné roky sa to aj na ňu valí zo všetkých strán. Všetko odštartoval jej rozvod so Slavomírom Magálom a jej pletky s hercom Mariánom Geišbergom.

Exmanžel a jeho druhá rodina
V roku 2012 sa s bývalým manželom rozviedla. Majú spolu syna Martina a dcéru Danielu. Hoci si Slavomír stihol nájsť medzitým už oveľa mladšiu partnerku, Danu Petranovú, s ktorou má deti, herečka je stále sama. Ani herca Mariána Geišberga, s ktorým mala pletky, nepresvedčila, aby sa rozviedol so svojou manželkou Annou.

Premeny v čase Gizky Oňovej: Prečo nemohla vydržať s prvým manželom? (FOTO)

Spor však nemá iba so svojím ex
Je verejne známe, že je vojna aj medzi ňou a jej bratom, hercom Mariánom Slovákom. Na oboch sa zle podpísal odchod ich otca od rodiny, čo malo negatívny vplyv na zdravšie ich mamičky. Spor medzi oboma súrodencami je veľké tabu a ani jeden z nich sa po dlhé roky k tomu nechce vyjadrovať. Už takmer tri desiatky rokov spolu nekomunikujú. To, čo sa medzi nimi stalo, je dodnes záhadou. Šepká sa o majetkových treniciach. 

Premeny v čase Zdeny Studenkovej: Kedysi bez plastík, dnes prerobenú tvár nezakryje

Babička na plný úväzok
Momentálne je Kamila údajne so životom spokojná. Nikdy vraj nechcela byť hoteliérkou, takže jej spoločný biznis s exmanželom a bývalý hotel Kamila na Čiernej vode nechýba. Užíva si slobodu, nakrúca pre RTVS seriál o varení, je stále populárnou v Čechách, kde o ňu majú záujem ako o seriálovú herečku. Realizuje sa aj ako babička pre svoje štyri vnúčatá.

Kliknite si viac fotografií herečky pod článkom.

Autor: bb
Foto: Pluska, archiv

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

21 fotografií

Premeny v čase Kamily Magálovej: Prišla o všetko! Stratila hotel, brata, aj manžela! (FOTO)Premeny v čase Kamily Magálovej: Prišla o všetko! Stratila hotel, brata, aj manžela! (FOTO)Premeny v čase Kamily Magálovej: Prišla o všetko! Stratila hotel, brata, aj manžela! (FOTO)Premeny v čase Kamily Magálovej: Prišla o všetko! Stratila hotel, brata, aj manžela! (FOTO)

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa

Neprehliadnite