Po akom mužovi vlastne túžite?

Po akom mužovi vlastne túžite?

Ste úspešná a stále sama? Máte niečo okolo tridsať rokov? Nie ste jediná. Je veľa tridsiatničiek, ktoré majú rovnaký problém ako vy. Vaši priatelia sú zadaní, majú veľké rodiny. Možno už máte strach, že zostanete navždy sama a ten pravý vás ešte neobjavil.

Alebo už hádžete všetkých chlapov do jedného vreca a ani nedúfate, že narazíte na niekoho normálneho. Pokiaľ skutočne nechcete zostať doma, prinášame vám návod, ako sa zo samoty dostať a nájsť si partnera, ktorý vás bude hodný.

Všetci muži nie sú rovnakí
Po každom nepodarenom rande máte síce pocit, že všetky tie zmätky môžete hodiť do jedného vreca, avšak ono to tak v skutočnosti úplne nie je. Ako je možné, že určité ženy majú doma skvelých mužov?

A ako je možné, že máte vo svojom okolí veľa dobrých kamarátov, ktorí by boli úžasní otcovia. Zabudnite teda na to, že skvelý muž neexistuje a priznajte si jednoducho skutočnosť, že je to vaša chyba, keď chlapa nemáte.

Akého partnera chcete? Nestačí, aby vás mal rád?
Okrem vášho emočného naprogramovania v oblasti vzťahov je dôležité si špecifikovať, akého partnera vlastne chcete. Chceme síce partnera, ktorý nás bude mať rád, ale to predsa nie je všetko. Skúste si vypísať, aké vlastnosti od partnera požadujete. Akúsi objednávku životného partnera, ktorú si zostavíte práve vďaka týmto vypísaným vlastnostiam.

Bez kontaktu s ľuďmi si partnera nenájdete
Ženy, ktoré sú úspešné a majú po tridsiatich narodeninách, toľko do spoločnosti nechodí. Nanajvýš nejaké pracovné schôdzky a cez víkend chcú mať pokoj. Ale, ako sa chcete zoznámiť, pokiaľ budete sedieť doma pri počítači a vašou jedinou spoločnosťou je mačka?

Nemusíte chodiť do baru, ale skúste akúkoľvek aktivitu, ktorá vás láka. Nechajte sa viac pozývať na akcie vašich priateľov a nebuďte stále doma. Tam vonku je veľa mužov, ktorí vašej objednávke zodpovedajú.

Autor: Bella, zena.cz

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Manželstvo"

Poradňa

Neprehliadnite