Ovisnutá koža pod prsiami, tučné ruky: Pamela Anderson ukázala starnúce telo (FOTO)

Ovisnutá koža pod prsiami, tučné ruky: Pamela Anderson ukázala starnúce telo (FOTO)
12 fotiek v galérii

Hoci behá po svete s výstrihom ako pred dvadsiatimi rokmi, bývalá playmate a herečka Pamela Anderson (49) však na to už nemá. Ani sexy prostredie ako Benátky jej nepomohli k imidžu Marilyn Monroe, do ktorého sa snažila na návšteve talianskeho romantického mesta dostať.

Len nedávno potvrdila románik so zakladeľom Wikileaks,  Julianom Assangeom, na začiatku tohto mesiaca. 49-ročná herečka nevyzerala tak očarujúco, ako by sme si všetci predstavovali. Jej klasickú ženskú siluetu už nezvýrazňoval taký úzky pás, na ktorý sme u nej boli zvyknutí. Prsia jej tiež nezosilneli, ani po ďalšej opravnej plastike. Skôr naopak, koža okolo nich začala padať a Pamele sa objavil tuk aj na rukách.

Matka dvoch detí sa objavila v Benátkach v mimoriadne dobrej nálade a paparazzi fotografie ju zachytili po celý večer s fľašou šampanského, aj s jej spoločníkom. Možno pritom myslela na svojho milenca, o ktorom sa vyjadruje iba s obdivom. Na svojom blogu na začiatku apríla napísala: „Môj vzťah s Julianom už nie je žiadnym tajomstvom. Je to jeden z mojich najobľúbenejších ľudí, myslím, že je najslávnejší, najviac spolitizovaný utečenec našej doby. Julian je človek, ktorý je veľmi empatický a stará sa hlboko o záležitosti celého svete. A pretože sa jeho práca nepáči mocným v USA, je prenasledovaný. Veľmi som znepokojená.“

Julian žije ako politický azylant takmer päť rokov v Londýne na ekvádorskom veľvyslanectve, kde ho Pamela pravidelne navštevuje najmenej raz za mesiac, a to už od októbra minulého roka.

Kliknite na GALÉRIU fotografií Pamely Andreson z Benátok pod článkom.

Autor: Redakcia/dailymail.com

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

12 fotografií

Ovisnutá koža pod prsiami, tučné ruky: Pamela Anderson ukázala starnúce telo (FOTO)Ovisnutá koža pod prsiami, tučné ruky: Pamela Anderson ukázala starnúce telo (FOTO)Ovisnutá koža pod prsiami, tučné ruky: Pamela Anderson ukázala starnúce telo (FOTO)Ovisnutá koža pod prsiami, tučné ruky: Pamela Anderson ukázala starnúce telo (FOTO)

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa

Neprehliadnite