Opäť spolu? Neuveríte, že táto rozhádaná hollywoodska dvojica chce nakrúcať milostné scény!

Opäť spolu? Neuveríte, že táto rozhádaná hollywoodska dvojica chce nakrúcať milostné scény!
15 fotiek v galérii

Tom Cruise sa nedávno vyjadril, že by chcel s Nicole Kidman natočiť posteľnú hollywoodsku scénu!

Hollywoodsky pár sa rozviedol v roku 2001. Po dlhých rokoch sa však objavujú tvrdenia, že Tom Cruise sa chce stretnúť so svojou bývalou manželkou Nicole Kidman na veľkom plátne. Film by mal byť o rozvedenom páre, ktorý sa do seba znova zamiluje.

"Nicole bola omráčená, keď za Tom prišiel s touto požiadavkou," uviedol neoficiálny zdroj. „A bola ešte viac prekvapená, keď navrhol ich spoločné intímne scény!“ Hviezda Top Gun sa v roku 2012 rozviedla aj so svojou treťou manželkou Katie Holmes. Nicole Kidman sa momentálne teší kritike svojich vystúpení v dráme na HBO Little Little Lies.

Tom a Nicole spolu vo filme už erotické scény nakrúcali, bolo to v roku 1999 v thrilleri Stanley Kubricka Eyes Wide Shut a tiež vo filmoch, ako napríklad Dni hromu a Far Away. Tom bol ešte predtým ženatý s herečkou Mimi Rogers. S Nicole sa stretol vo filme Dni hromu v roku 1990 a hneď na Vianoce sa brali.

Kliknite na galériu fotografií rozvedeného páriku, keď ešte boli spolu (pod článkom).

Autor: bb
Foto: dailymail.com

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

15 fotografií

Opäť spolu? Neuveríte, že táto rozhádaná hollywoodska dvojica chce nakrúcať milostné scény!Opäť spolu? Neuveríte, že táto rozhádaná hollywoodska dvojica chce nakrúcať milostné scény!Opäť spolu? Neuveríte, že táto rozhádaná hollywoodska dvojica chce nakrúcať milostné scény!Opäť spolu? Neuveríte, že táto rozhádaná hollywoodska dvojica chce nakrúcať milostné scény!

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa

Neprehliadnite