Nielen Gáborík si vybral super kočku! Do akých žien sa zamilovali ďalší úspešní hokejisti? (FOTO)

Nielen Gáborík si vybral super kočku! Do akých žien sa zamilovali ďalší úspešní hokejisti? (FOTO)
25 fotiek v galérii

Hokejisti sa radi pohybujú v prítomnosti pekných žien a ženy majú radi urastených chlapov. Takmer každý z nás sa na ne pozerá ako na krásky, ktoré si ulovili úspešných športovcov, no nevieme, čo všetko sa za tým skrýva.

Tieto jemné stvorenia tŕpnu počas zápasu, či príde ich muž domov živý a zdravý. Niekedy sa kvôli sezóne nevidia dlhé dni, či dokonca kvôli nim zmenia celý svoj život. Obetujú sa pre kariéru svojich partnerov. Tolerujú hodiny tréningov, starajú sa o nich, podporujú ich. Vzťah na diaľku je veľmi náročný, a preto sa častokrát rozhodnú opustiť svoju rodinu a vycestujú s nimi.

Premeny v čase Nely Pociskovej: Strach o syna a nezhody okolo svadby! (FOTO)

Premeny v čase: Takto ostarli krásky zo seriálu Krok za krokom! Malá Al vám vyrazí dych (FOTO)

Musia sa prispôsobiť, naučiť sa cudzí jazyk, nájsť si nové zamestnanie. Nie každá žena vie ustáť túto rolu, pretože život so športovcom nie je len o luxuse, drahých autách a nádherných dovolenkách.

Pozrite si fotogalériu silných a nádherných žien, do ktorých sa zaľúbili hokejisti.

Autor: Žena.sk
Foto: Pluska.sk

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

25 fotografií

Nielen Gáborík si vybral super kočku! Do akých žien sa zamilovali ďalší úspešní hokejisti? (FOTO)Nielen Gáborík si vybral super kočku! Do akých žien sa zamilovali ďalší úspešní hokejisti? (FOTO)Nielen Gáborík si vybral super kočku! Do akých žien sa zamilovali ďalší úspešní hokejisti? (FOTO)Nielen Gáborík si vybral super kočku! Do akých žien sa zamilovali ďalší úspešní hokejisti? (FOTO)

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa

Neprehliadnite