Najdrsnejší spôsob, ako sa milenky snažia dosiahnuť na vášho muža!

Najdrsnejší spôsob, ako sa milenky snažia dosiahnuť na vášho muža!

Ohrdnutá milenka býva poriadne nebezpečným typom človeka. Z veľkej lásky sa dokáže v momente stať obrovská nenávisť a odmietnutá žena použije všetky možné zbrane, aby svojmu bývalému milencovi zničila manželstvo i život.

Vydieranie býva častým spôsobom, ako sa milenky snažia dosiahnuť svoj cieľ - teda vášho manžela. Uchyľujú sa k tomu vtedy, ak cítia, že muž sa pomaly ale isto chce od nich dištancovať a milenecký vzťah ukončiť, alebo si uvedomia, že to nikam nevedie a ony budú vždy len tými druhými.

1. Samé náhodné stretnutia
Idete s manželom a deťmi do divadla a je tam aj ona - jeho známa či kolegyňa. Ste s rodinou na obede v reštaurácii a zasa ju tam stretnete „náhodou". Takéto náhody nemusia byť vôbec náhodami. Milenka, ktorá sa snaží dať ženatému milencovi najavo, že sa ho len tak nevzdá, začne často útočiť týmto spôsobom. Objavuje sa na miestach, kam on chodí so svojou rodinou, vtiera sa do ich rodinného života a nenápadne mu tak ukazuje, že mu môže všetko v momente pokaziť.

2. Neustále telefonáty a sms
Tlačiť na pílu môže milenka aj tým, že sa bude vášmu drahému stále pripomínať. Či už telefonátmi alebo sms-kami. A to najmä v čase, kedy vie, že ON je s vami. Aj takto mu chce dať pocítiť, o čo všetko môže prísť, ak nebude „hra" pokračovať podľa jej pravidiel a aby ho náhodou nenapadlo opustiť ju.

3. Tehotná milenka
Vydierať milenca cez dieťa je síce dosť kruté, no milenky sú si sily tejto „zbrane" dobre vedomé, a tak ju často použijú. Milenka môže otehotnieť i neplánovane, no ak ide o vypočítavú osobu, potom to môže byť i plánované otehotnenie (ktoré milencovi prezentuje ako „zlyhanie antikoncepcie"). Nuž, potom má milenka v rukách naozaj silný tromf a ak so ženáčom čaká dieťa, je to už vážnejšia situácia, od ktorej milenka očakáva svoju výhru nad manželkou a milenec tak býva zahnaný do úzkych.

Koľkokrát odpustiť klamárovi? Je šanca, že naozaj prestane klamať? 

4. Peniaze
Niektoré milenky môžu vydierať chlapa aj cez peniaze. Vyhrážať sa mu, že ak im nebude mesiac čo mesiac platiť auto, byt, nákupy či posielať nejakú istú sumu na účet, všetko vyzradia. Hoci to nebýva až také časté, predsa len si niektoré ohrdnuté milenky urobia zo svojho ex-milenca aspoň dobrú zárobkovú činnosť, keď už u neho šancu nemajú.

Môže to byť nebezpečné
„Odhodená" milenka vie byť podľa psychológov nebezpečnejšia ako ohrdnutý milenec. Okrem vyššie uvedených „nechutností", ktoré dokáže urobiť, začne takáto žena neraz svojho bývalého milenca prenasledovať, ničiť mu rodinný i pracovný život, dokonca ničiť i majetok (napríklad poškriabané auto). Môže sa tiež vyhrážať samovraždou, ak sa k nej muž nevráti a niektoré dokonca ohrozujú zdravie či život muža a jeho blízkych.

Starí chlapi im nevoňajú! TIETO slávne ženy si ulovili sexi zajačikov! (FOTO)

Autor: bb
Foto: Shutterstock

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Rodinný život"

Poradňa

Neprehliadnite