Rosnička Vavrinčíková: Strach z Puškárovej miesta?

Rosnička Vavrinčíková: Strach z Puškárovej miesta?
10 fotiek v galérii

Divákov príjemne prekvapila v šou Tvoja tvár znie povedome. Onedlho tvár Lenky Vavrinčíkovej (30) uvidíte v hlavných televíznych správach namiesto Zlatice Puškárovej.

Z rosničky prešla rovno do večerného spravodajstva. Väčšej trémy ako v počasí sa neobáva. „Tréma je zdravá súčasť tejto práce. Musím byť stále v strehu a pripravená podať čo najlepší výkon. Trému budem mať, ale nemyslím, že by to bolo niečo nezvládnuteľné,“ hovorí.   

Spravodajstvo je dosť strohé. „Dúfam, že sa s tým budem vedieť stotožniť, len sa postavím do inej polohy, než v akej ma diváci poznajú. Je pravda, že veľmi neobľubujem kriminálne témy, vraždy a lúpežné prepadnutia. V akých časoch to žijeme, ak je niekto schopný okradnúť dôchodcu o pár eur a ešte mu aj fyzicky ublížiť? Ale treba to ľuďom ukazovať, aby boli obozretní.“

Čo ešte prezradila v aktuálnom rozhovore pre časopis Báječná ŽENA? Vyberáme...

Viete, kedy by ste chceli mať prvé dieťa?
Viem, že ešte mám čas. Žena najlepšie cíti, kedy by už chcela mať bábätko. Myslím, že to príde samo. Nechávam tomu voľný priebeh.

Bolo by fajn, keby bola predtým svadba?
Svadba je nepodstatná záležitosť. Nehovorím, že ju nikdy nebudem mať, len to pre mňa neznamená také očakávanie ako pre niektoré iné ženy.

Ani netúžite obliecť si svadobné šaty?
Už som mala fotenie vo svadobných šatách. Vyskúšala som si ich, bolo to pekné, ale stačilo (smiech). Keď si predstavím, že by som mala celý ten humbuk okolo svadby zorganizovať, aby bolo všetko tip-top, myslím, že by mi to zobralo až priveľa energie.

Ani to fotenie s vami neurobilo nič?
Nie. Keď som bola malá, skúšala som si mamine svadobné šaty.

Nedali by sa znova použiť?
Preboha, nie (smiech). Vtedy bola iná móda. Ako malá som sa ich nanosila dosť!

AKÁ JE V SKUTOČNOSTI?

LENKA je veľmi milé a usmievavé dievča. Ako rosnička sa nemračila, ani keď musela zahlásiť prietrž mračien. V šou Tvoja tvár znie povedome ukázala talent, o ktorom nikto ani len netušil. Lenka sa rada fotí, dokonca už fotila aj svadobný špeciál, hoci do chomúta sa nehrnie. A pri rozhovore niet otázky, na ktorú by odmietla odpovedať.  

Adela Banášová: Tušila o zásnubách s Vinczem oveľa skôr?

Autor: Emil Babín/Báječná ŽENA
Foto v galérii: Pluska.sk

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

10 fotografií

Rosnička Vavrinčíková: Strach z Puškárovej miesta?Rosnička Vavrinčíková: Strach z Puškárovej miesta?Rosnička Vavrinčíková: Strach z Puškárovej miesta?Rosnička Vavrinčíková: Strach z Puškárovej miesta?

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa

Neprehliadnite