Moderátorka Karin Majtánová: Vyjde jej to s tretím chlapom? (FOTO)

Moderátorka Karin Majtánová: Vyjde jej to s tretím chlapom? (FOTO)
14 fotiek v galérii

Karin Majtánová (43) má krásny vzťah so svojím partnerom Petrom. V poslednom čase schudla šesť kíl. Chudne, aby sa vo svadobných šatách krajšie vynímala?

O svojom partnerovi Petrovi Kremnickom hovorí len v superlatívoch. „Každý deň sa presviedčam o tom, aké sme mali šťastie, že sme sa našli a môžeme byť spolu. Smelo hovoríme, že do konca života. Som spokojná a viem, že aj Peťo. Dúfam, že nám zlí ľudia nebudú závidieť, ak poviem, že sme šťastní,“ hovorí moderátorka a dopĺňa jeho vzťah k deťom.

„Našťastie, Peťo nemusí bojovať so svojím egom. A na svet sa pozerá skúsenými očami. S desaťročným synom Samkom nebol žiadny problém – rád kope do lopty a nechce sa mu písať domáce úlohy. Horšie to bolo s dcérou Karin, ktorá je už dospelá a zvláštna povaha. Ale ak je snaha na oboch stranách, dá sa nájsť kompromis a pokojné spolužitie.“

Po rozvode vraj zatrpkla na inštitút manželstva. „Po prvom vzťahu som zostala slobodnou mamičkou. Vlastne sme spolu ani nežili. A hoci sa ďalší vzťah skončil nevydareným manželstvom, verím, že s Peťom skončíme v chomúte. Je to len otázka času.“

(Celý rozhovor si prečítate v aktuálnom čísle Báječnej ŽENY v predaji od zajtra.)

Kliknite na fotogalériu Karin s jej partnerom pod článkom.

Autor: bb
Foto: Lýdia Czakó

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

14 fotografií

Moderátorka Karin Majtánová: Vyjde jej to s tretím chlapom? (FOTO)Moderátorka Karin Majtánová: Vyjde jej to s tretím chlapom? (FOTO)Moderátorka Karin Majtánová: Vyjde jej to s tretím chlapom? (FOTO)Moderátorka Karin Majtánová: Vyjde jej to s tretím chlapom? (FOTO)

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa

Neprehliadnite