Manekýn z väzenia: Aha, ako Jeremy zarába prvé peniaze!

Manekýn z väzenia: Aha, ako Jeremy zarába prvé peniaze!
8 fotiek v galérii

V roku 2014 svet obleteli sexy fotky trestanca Jeremy Meeksa z amerického väzenia, mnohým ženám sa pri pohľade na ne zastavilo srdce. Ako môže mať taká tvárička kriminálnu minulosť? Meeks bol zatknutý a uväznený za držanie strelnej zbrane, ktorú mal v kufri auta.

Našťastie pre Jeremyho Meeka osud nadelil druhú šancu. Tri roky potom, čo facebook začali zaplavovať jeho sexy portrétovky, z väzenia sa dostal rovno na predvádzacie pódia. Jeremy sa stal hviezdou módnych dní New York Fashion Week.

Meeks prezentoval novú kolekciu návrhára Philippa Pleina. Jeho catwalk nemal chybu, čo ocenili v prednej časti prvého radu hviezdy ako Paris Hilton či Madonna. Tak tomu sa hovorí veľký skok nahor z chodieb kalifornskej väznice na newyorské mólo.

Adela Banášová: Tušila o zásnubách s Vinczem oveľa skôr?

Ešte minulý rok „sedel“ za mrežami. Pripravoval sa na svoje prepustenie, tvrdo drel na kondičke a stále zostával aktívny, aby vyzeral fit, keď sa vráti späť do života ku svojej manželke a dvom deťom. Dnes si môže gratulovať, jeho kariéra úspešného modela sa rozbehla poriadne prudko.

Autor: Sisa/viralthread.com

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

8 fotografií

Manekýn z väzenia: Aha, ako Jeremy zarába prvé peniaze!Manekýn z väzenia: Aha, ako Jeremy zarába prvé peniaze!Manekýn z väzenia: Aha, ako Jeremy zarába prvé peniaze!Manekýn z väzenia: Aha, ako Jeremy zarába prvé peniaze!

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa

Neprehliadnite