Leto ešte nekončí: Príďte si užiť pohodu a relax do Patiniec

Leto ešte nekončí: Príďte si užiť pohodu a relax do Patiniec

Wellness hotel Patince už roky patrí k najobľúbenejším dovolenkovým cieľom na Slovensku. Svojou zaujímavou polohou, bohatstvom termálnych prameňov a kvalitnou ponukou služieb oslovuje široké spektrum domácich i zahraničných zákazníkov. Preto ak ste ešte neabsolvovali letnú dovolenku, alebo len tak máte chuť načerpať pred jeseňou novú energiu, wellness pobyt v Patinciach môže byť pre vás zaujímavý tip!

Samá voda...
Kto sa rád kúpe, je vo Wellness hoteli Patince na správnej adrese. Na zábavu a plávanie tu v lete hosťom slúži dovedna až neuveriteľných 10 bazénov s kvalitnou termálnou vodou a 4 tobogany! Na svoje si tu prídu deti i dospelí. V kľudovom bazéne má voda príjemných 36°C  a vo veľkom relaxačnom 31ºC. Na ploche viac než 600 m² sa vo vonkajšom areály rozprestiera letný bazén s veľkým toboganom a lezeckou stenou. O zábavu a pohodu teda nie je núdza! K relaxu samozrejme patrí aj dobré jedlo.

Vo Wellness hoteli Patince môžete v upravenej vonkajšej reštaurácii okrem tradičných letných jedál ochutnať i skvelé miestne rybie  špeciality priamo z grilu.  Zážitok z krásnej prírody lužných lesov na vás čaká počas vyhliadkovej plavby po Dunaji. A opäť sa pamätalo aj na deti. Počas plavby môžu získať kapitánsky diplom. K tradične najobľúbenejším atrakciám, ktoré Wellness hotel Patince ponúka, patrí jazierko v jeho bezprostrednej blízkosti.

Hostia, ale i krátkodobí návštevníci si na ňom môžu cez leto vychutnať relax na vodných bicykloch a rybári si zase v pokoji „zachytať“. Hotelový tenisový kurt, len nedávno otvorené minigolfové ihrisko, či možnosť bicyklovania na dunajskej hrádzi – to je len niekoľko možností ako si relax vo Wellness Hoteli Patince užiť aj aktívne. Navyše celý hotelový komplex je klimatizovaný, čo zaručuje naozajstnú pohodu po dni strávenom na horúcom letnom slnku.

Prvotriedny relax
Okrem tradičného vonkajšieho letného kúpania, majú hostia hotela možnosť oddýchnuť si aj pri jednej so SPA procedúr, alebo v prostredí vnútorného bazénového, či saunového sveta. Veľký relaxačný bazén je vhodný najmä  pre cielenú regeneráciu kompletného pohybového aparátu. Natrafíte v ňom na celý rad vodných doplnkov, ako sú masážne ležadlá, vírivá vaňa či vodné trysky.

Alebo si doprajte účinky termálneho prameňa naplno v sedacom bazéne. Je priestorovo oddelený a voda v ňom má príjemných 36°C. Jeho prednosťou je najmä upokojujúci účinok, ktorý má na človeka prívod tepla a to najmä do končatín, ktoré sú vždy chladnejšie ako zvyšok tela.  Hotel vás dokáže na najvyššej úrovni uspokojiť aj v prípade, že ste  priaznivci saunovania.

Zapotíte sa nielen v klasickej fínskej, ale aj v bylinkovej, či v parnej saune. Ak sa vám zunuje kúpanie, môžete si dopriať niektorú zo SPA procedúr, kozmetických, či celotelových ošetrení. Napríklad thajské masáže tu vykonáva kvalifikovaný personál priamo z Thajska.

Hotel sa pýši aj neobyčajne bohatou ponukou zábalov a voňavých kúpeľov, za ktorú by sa nemuseli hanbiť nejedni vychytené zahraničné kúpele. Kreativitu je vidieť aj pri ponuke celotelových SPA ošetrení.

Ako orientálna princezná sa budete cítiť pri tzv. ceremónii orientálnych vôní. Dopriať si môžete zoštíhľujúci rituál alebo sa nechať rozmaznávať celotelovým pílingom. Fantázii sa tu medze nekladú. Pomyselnou čerešničkou na torte v ponuke celého wellness centra je určite posedenie okolo prameňa na jazierku za hotelom. V rímskom kúpeli, ako sa posedenie nazýva, nechávate neriedenú termálnu vodu pôsobiť priamo na kĺby i svaly.

Podľa legendy sa v patinskej termálnej vode kúpavali už rímski vojaci. Dnes si ju môžete do sýtosti užiť  i vy. Navyše ak sa rozhodne pre pobyt od nedele do piatku, hotel vás za vašu priazeň odmení zvýhodnenou augustovou ponukou! Viac informácií o aktuálnych ponukách, cenách a balíčkoch nájdete na www.wellnesspatince.sk

Platená reklama

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Choroby"

Poradňa

Neprehliadnite