Letná premena 34: Humoristka Lucka

Letná premena 34: Humoristka Lucka

Súťaž, ktorú sme pre vás na leto pripravili, je určená všetkým fanúšičkám Wanda.sk bez ohľadu na vek. Nezáleží na tom, či máte 15 alebo 50... Krásne vieme byť predsa všetky!

Jedinou podmienkou je, aby ste mali po boku kamarátku, s ktorou by ste tento deň strávili a ktorej doprajete zmenu vizáže rovnako ako sebe. Viete presne, koho by ste so sebou zobrali?

Humoristka Lucka
Toto som ja a moja najlepšia kamarátka Lucka. S touto kočkou sa poznám od mala, pretože sme spolu chodili do školy, a priatelíme sa dodnes. Zblížili sme sa až posledné ročníky v škole, kedy sme spolu sedávali v lavici, spoločne nedávali pozor v škole, a prerozprávali celé vyučovanie:)

Táto dievčina mi neskutočne vie vykúzliť úsmev na tvári vtedy, ked je mi smutno, a potrebujem povzbudiť. Vtedy sa musím ubezpečiť, že som pred stretnutím s ňou bola na wc, lebo ináč by to nedopadlo najlepšie:)

S týmto dievčaťom som zažila mnoho chvíľ, hlavne tých veselých. Spolu obdivujeme niektorých chlapov, a spolu na nich aj nadávame:) Rovnako sa jej snažím na oplátku vylepšiť jej ťažké chvíle, pretože momentálne to nemá v živote ľahké, a dúfam, že moja snaha prinesie nejaké ovocie, lebo to potrebuje nielen ona, ale aj ja.

Dúfam že naše priateľstvo ostane navždy, lebo takéhoto človeka nestretávame na každom rohu. Svet je plný ľudí, avšak len ten, kto sa ťa snaží rozveseliť, ked je ti do plaču, a kto sa ťa snaží zdvihnúť, ked klesáš na duchu je ten pravý priateľ.

S pozdravom Sisa

Chcete sa prihlásiť do súťaže aj vy? Kliknite sa na link a vyhrajte PREMENU VIZÁŽE pre seba a svoju kamarátku! Viac informácií TU.

Partneri letnej premeny:

Exkluzívny salón Xoxo Day Spa pod jednou strechou ponúka komplexné služby v starostivosti o vlasy, ruky, nohy, pokožku celého tela.

Viac info nájdete na xoxo.sk

Dermacol - dekoratívna a pleťová kozmetika s obsahom účinných látok a rokmi vývoja nielen v Čechách, ale aj vo svete.

Viac na dermacol.sk


Bioderma vráti zdravie každej pokožke. Výrobky BIODERMA patria k najčastejšie odporúčaným francúzskymi dermatológmi.

Viac na bioderma.sk

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Príbehy zo života"

Poradňa

Neprehliadnite