Letná premena 28: Sexi dobrovoľníčky

Letná premena 28: Sexi dobrovoľníčky

Súťaž, ktorú sme pre vás na leto pripravili, je určená všetkým fanúšičkám Wanda.sk bez ohľadu na vek. Nezáleží na tom, či máte 15 alebo 50... Krásne vieme byť predsa všetky!

Jedinou podmienkou je, aby ste mali po boku kamarátku, s ktorou by ste tento deň strávili a ktorej doprajete zmenu vizáže rovnako ako sebe. Viete presne, koho by ste so sebou zobrali?

Oddané detičkám
Dobrý deň, volám sa Katka, mám 29 rokov a som z Bratislavy. Tento rok som poriadala s jednou veľmi fajn kolegynkou Lenkou športový deň pre detičky z detského domova a krízového centra.

Zorganizovali sme to v rámci firemného športového dňa na báze dobrovoľnosti a bol to úžasný zážitok! Deti boli skvelé a všetci sa skvele bavili! Do budúcna s nimi plánujeme ešte veľa podobných programov a ďalšie aktivity s tým spojené. Lenka je perfektná kolegyňa, ale aj kamarátka, s ktorou sme si ľudsky sadli.

S pozdravom Katka

Chcete sa prihlásiť do súťaže aj vy? Kliknite sa na link a vyhrajte PREMENU VIZÁŽE pre seba a svoju kamarátku! Viac informácií TU.

Partneri letnej premeny:

Exkluzívny salón Xoxo Day Spa pod jednou strechou ponúka komplexné služby v starostivosti o vlasy, ruky, nohy, pokožku celého tela.

Viac info nájdete na xoxo.sk

Dermacol - dekoratívna a pleťová kozmetika s obsahom účinných látok a rokmi vývoja nielen v Čechách, ale aj vo svete.

Viac na dermacol.sk

Bioderma vráti zdravie každej pokožke. Výrobky BIODERMA patria k najčastejšie odporúčaným francúzskymi dermatológmi.

Viac na bioderma.sk  

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Príbehy zo života"

Poradňa

Neprehliadnite