Letná premena 24: Kočovné víkendy

Letná premena 24: Kočovné víkendy

Súťaž, ktorú sme pre vás na leto pripravili, je určená všetkým fanúšičkám Wanda.sk bez ohľadu na vek. Nezáleží na tom, či máte 15 alebo 50... Krásne vieme byť predsa všetky!

Jedinou podmienkou je, aby ste mali po boku kamarátku, s ktorou by ste tento deň strávili a ktorej doprajete zmenu vizáže rovnako ako sebe. Viete presne, koho by ste so sebou zobrali?

Kočovné víkendy
Pochádzam z hlavného mesta, ťažko si tu človek nájde svoju spriaznenú dušu. Pseudokamarátov má každý veľa, ale tích pravých je len zopár alebo dokonca iba jeden.
Mala som štastie našla som svoju najlepšiu kamarátku.

Spoznali sme sa už na základnej škole. Neboli sme však spolužiačky. Mňe bola ona od začiatku sympatická, také veci človek jednoducho vycíti. Napriek tomu, ona bola iného názoru a tak sa mi vyhýbala až dokým neprišla prelomová trieda, kde nás spojili do jednej a vtedy sa prelomili aj ľady medzi nami.

Odvtedy sme sa stretávali často, ani sme sa nenazdali a základna škola bola za nami. Neskôr aj stredná škola. Dnes sa obe chystáme na Vysokú, no osud nám však neprial, pretože každá z nás sa vydala iným smerom.

Vedeli sme, že ani to nás nerozdelí, pretože sme mali za sebou nie jedno krásne leto. S Mimou sme mali veľa zážitkov, od skúšania prvej cigarety po chalanov, tí sa striedali a my sme zostávali, ani to však nebolo tak dôležité ako to leto, ktoré nás utužilo na celý život.

Stretávali sme sa každý deň cez prádniny aj cez víkendy. Jeden víkend spala ona u mňa a druhý ja u nej ,a takto to išlo celé dva mesiace a každe leto potom ale dôležite je to čo sa stalo. Boli sme nerozlučné dokonca aj naši rodičia si zvykli na náše „kočovné víkendy“.

A vtedy sa to stalo povedali sme si jednu dôležitú vec, že sme setry nech sa deje čokoľvek. Stali sme sa najlepšími kamarátkami, ale doležitejšie bolo to, že sme sa stali rodinou - sestrami. Preto obe vieme, že to „kočovné leto“ je to, ktoré nás zmenilo, utužilo, upevnilo, spojilo navždy. Teraz vieme, že nech sa stane čokoľvek, a aj keď sme preč na rozdielne vzdialenosti sme tu jedna pre druhú už viac ako 13 rokov.  

S pozdravom Linda

Chcete sa prihlásiť do súťaže aj vy? Kliknite sa na link a vyhrajte PREMENU VIZÁŽE pre seba a svoju kamarátku! Viac informácií TU.

Partneri letnej premeny:

Exkluzívny salón Xoxo Day Spa pod jednou strechou ponúka komplexné služby v starostivosti o vlasy, ruky, nohy, pokožku celého tela.

Viac info nájdete na xoxo.sk

Dermacol - dekoratívna a pleťová kozmetika s obsahom účinných látok a rokmi vývoja nielen v Čechách, ale aj vo svete.

Viac na dermacol.sk

Bioderma vráti zdravie každej pokožke. Výrobky BIODERMA patria k najčastejšie odporúčaným francúzskymi dermatológmi.

Viac na bioderma.sk  

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Príbehy zo života"

Poradňa

Neprehliadnite