Letná premena 23: Mama, čo stojí za to

Letná premena 23: Mama, čo stojí za to

Súťaž, ktorú sme pre vás na leto pripravili, je určená všetkým fanúšičkám Wanda.sk bez ohľadu na vek. Nezáleží na tom, či máte 15 alebo 50... Krásne vieme byť predsa všetky!

Jedinou podmienkou je, aby ste mali po boku kamarátku, s ktorou by ste tento deň strávili a ktorej doprajete zmenu vizáže rovnako ako sebe. Viete presne, koho by ste so sebou zobrali?

Netradičný letný zážitok, ktorý stojí za to
Pre mňa bola najlepšou kamarátkou vždy moja mama. Mala som veľa kamarátok, dokonca dobrých, ešte keď som chodila na základnú či strednú školu. No keď som začala chodiť na vysokú, tak sa naše kontakty prerušili a stretneme sa raz za rok na káve či na tanečnom tréningu.

Preto som si uvedomila, že moja mama je pre mňa tá NAJ. Vedela som jej vyzradiť moje tajomstvá, rozprávať sa s ňou o vzťahoch a vždy mi vedela pomôcť v každej oblasti.
Niečo pred vyše rokom som odišla z domu od mojej mamy. Moji rodičia sa rozviedli a moja mama začala veľmi piť.

Dosť som sa s ňou hádala a nevedela som sa zmieriť s tým, že pije a ničí seba a aj mňa. Odišla som od nej a rok sme sa nerozprávali. Mňa nezaujímalo, čo je s ňou a ju čo je so mnou. Videli sme sa len, keď mala jedna z nás sviatok, keď sa konali rodinné oslavy. Bol to pre mňa a pre ňu najdlhší deň za celý život. No zostala vážne chorá a niekoľkokrát po sebe ležala v nemocnici.

Chodila som za ňou na návštevy a nosila jej veci, ktoré potrebovala. V období, keď som sa s ňou nerozprávala začala žiť so svojím priateľom. Ten musel chodiť na cesty ako vodič kamiónovej dopravy a nebýval tak často doma. Prosil ma, či by som nezostala u nich doma niekoľko nocí, aby som bola s mamou, keď on bude preč. Začalo sa to s pár návštevami a zostala som napokon u nej bývať. Toto leto sa zbližujeme viac a nahrádzame si čas, ktorý sme stratili.

Možno to nie je leto plné zábavy a úžasných zážitkov, ale je to leto, ktoré trávim so svojou mamou a zbližujeme sa viac. Neviem ešte koľko bude medzi nami, keďže má veľmi tažkú diagnózu, no viem, že každý deň, keď jej vyčarím úsmev na tvári ju napĺňa a pomáha jej zabudnúť na zdravotné problémy a bolesť, ktorú jej vytvárajú.

Chcete sa prihlásiť do súťaže aj vy? Kliknite sa na link a vyhrajte PREMENU VIZÁŽE pre seba a svoju kamarátku! Viac informácií TU.

Partneri letnej premeny:

Exkluzívny salón Xoxo Day Spa pod jednou strechou ponúka komplexné služby v starostivosti o vlasy, ruky, nohy, pokožku celého tela.

Viac info nájdete na xoxo.sk

Dermacol - dekoratívna a pleťová kozmetika s obsahom účinných látok a rokmi vývoja nielen v Čechách, ale aj vo svete.

Viac na dermacol.sk

Bioderma vráti zdravie každej pokožke. Výrobky BIODERMA patria k najčastejšie odporúčaným francúzskymi dermatológmi.

Viac na bioderma.sk  

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Príbehy zo života"

Poradňa

Neprehliadnite