Ktoré chĺpky si na nás muži všímajú?

Ktoré chĺpky si na nás muži všímajú?

Ako upútať mužov? Ako pritiahnuť toho správneho chlapa do svojho života? Tieto otázky možno trápia niektoré z nás, ktoré sú single.

Aj keď rozhoduje nakoniec naša osobnosť, priznajme si, prvým pútačom býva práve náš vzhľad. Ak na ňom mužom niečo prekáža, nepomôže nám ani srdečná priateľská povaha či iné cenené ženské vlastnosti u opačného pohlavia.

Laserová epilácia: Na ktoré chĺpky nezaberie?

Práve dnešná doba, kedy sa úplne potláča naša prirodzenosť a príslušnosť k živočíšnemu druhu, vyžaduje zvýšenú starostlivosť o naše telo. Najmä čo sa týka ochlpenia.

Už nie je IN chlpatý porast nášho tela. Ten bol užitočný v dobách, keď ľudská rasa nenosila odev. Vtedy zahrial, dnes je na niektorých miestach tela spoločnosťou odmietaný. Ktoré chĺpky si muži najviac všímajú na žene?

Prvá je vždy tvár
Najviac určite upúta a zaručene odradí prítomnosť chĺpkov na ženskej tvári. Zvyknú sa objaviť v okolí úst či nosa. To nám neodpustí pravdepodobne žiadny muž. Ani nám ženám nie je takýto zjav príjemný.

Chlpy pod pazuchou
Už sú preč doby, keď nám spod krátkych rukávov na tričkách trčala táto ozdoba. Nehovoriac o tom, že sa nám na chĺpkoch usádzal pot, ktorý ešte dodával „vôňu“. Najmä v teplých mesiacoch by sme si mali holiť podpazušie skoro každý druhý alebo tretí deň. Ani vyrastajúce strnisko totiž nevyzerá veľmi esteticky.

Opáľte sa rýchlejšie: Tipy, čo zaberú

Porast na nohách a okolí bikín
Nemilosrdné leto a horúce dni nás prinútia odhaliť i miesta, ktoré sú v zimných mesiacoch pre verejnosť skryté. A samozrejme aj pre mužské oči. Na kúpaliskách s chlpatými nohami asi ťažko zabodujeme.

To sa týka i miest v okolí bikín. No nie sú chĺpky ako chĺpky. Jemné chĺpky na opálenom ženskom tele vôbec neprekážajú. Horšie je to v prípade výrazného čierneho porastu, ktorý vyniká najmä na bielej pokožke.

Ochlpenie tam dolu
Ak už sa s niekým intímne zblížite, určite ho bude zaujímať vaše ochlpenie intímnych partií. Tu už záleží na vašom partnerovi. Nie všetci uprednostňujú oholenie dohladka. V niektorých mužoch to vyvoláva pocit detského tela.

A naopak zase zarastená baranica môže mnohých odradiť. Kompromisom bývajú upravené chĺpky na ženských pohlavných orgánoch. Nakoniec to, kde máte chĺpky a v akom množstve býva nepodstatné, ak si spolu rozumiete a existuje medzi vami citové puto.

Autor: Emily

Mohlo by vás tiež zaujímať...

Zbavovanie sa intímneho ochlpenia pozná dva rôzne spôsoby - vytrhávanie alebo holenie. Ak ste radšej za epiláciu, ktorá zbavuje ochlpenia aj s korienkami a dlhšie trvá, čítajte, ako predísť tej najhoršej bolesti. Máme pre vás tipy, čo zmierna bolesť "tam dolu".

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Intímne zdravie"

Poradňa

Neprehliadnite