Keď budete TAKÁTO, bude vás chcieť!

Keď budete TAKÁTO, bude vás chcieť!

Vždy budú jestvovať muži, ktorých „výberu“ neporozumiete, ani keby ste si to stanovili za akademický odbor. Ale vyrovnaná „väčšina“ definuje isté podobné znaky, rovnako ako my, pomaly, ale isto zrejúce ženy. Aj keď mladších mužov istá ženská nevyrovnanosť a nevypočítateľnosť spočiatku priťahuje, lebo bráni vzťahovému stereotypu a dodáva mu lahodnú šťavu, časom sa to mení.

Impulzívnosť sa totiž po rokoch prezlieka za pochabosť, rýchle zmeny pravidiel za nezodpovednosť, bujarosť za nedôstojnosť. Isté typy žien, ktoré mladších mužov fascinujú, môžu tých starších poriadne otráviť, najmä, keď už podobných stretli v živote niekoľko. Aj keď si totiž prajú vzťah vynachádzavý a plný fantázie, potrebujú aj istotu, že ten ich vydrží, je úprimný a bude ich raz vedieť podržať. A pri myšlienkovo nestálej „herečke“ to také isté nie je.

Podľa prieskumov, zatiaľ čo muži v mladšom veku chodia s rovesníčkami a o málo mladšími, s pribúdajúcich vekom si vzťah s výraznejšie mladšou partnerkou vedia čoraz lepšie predstaviť. Zdá sa vám to vypočítavé a nefér? Nejde len o vek. Ak muži chcú sympatickú a pružne mysliacu osobu, najlepšie samozrejme aj sexuálne aktívnu, nevidia len vek, ale aj to, čo je za ním.

A najmä po rokoch. Ak je muž vyrovnaná osobnosť a nielen rokmi vyplašený starý mládenec, rovnako ako medzi rovesníčkami začne pozerať aj do mladších radov, ale skôr na vyspelejšie, úspešnejšie a inteligentnejšie jednotlivkyne. Vzťah s takpovediac prostejšími bytosťami už po rokoch aj pre najväčších sukničkárov môže byť značne namáhavý.

Kým mladší sa zvykli uspokojiť so všeobecnými tuctovými charakteristikami konkrétnej ženy, starší už túžia po zaujímavejšej osobnosti, aké bežne nestretnú v nákupnom centre či kancelárii v práci. Túžia po niečom viac, niekom, kto ich bude inšpirovať, obohacovať osobne alebo profesionálne, niekoho, kto vo svojskom zmysle zažiari medzi väčšinou.

Autor: Ella

Zapojte sa do súťaže TU
Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Manželstvo"

Poradňa

Neprehliadnite