Kde sa PO ŇOM poobzerať po 30-tke?

Kde sa PO ŇOM poobzerať po 30-tke?

Možno ste aj vy sfúkli tridsať sviečok na vašej poslednej narodeninovej torte, no bez prítomnosti niekoho, koho by ste ľúbili a delili sa s ním o lásku. Ak nie je chyba vo vás, nebude v tom, že lovíte v zlých vodách? Pozitívna energia je veľmi dôležitá, preto ju nepodceňujte. Aj keď vo vašom srdci zatiaľ nik nie je, nech vám ani len nenapadne tváriť sa skormútene alebo nešťastne. Vyberte si zo svojho života tie pozitívne stránky a rovnako aj zo svojho vnútra. S úsmevom a dobrou náladou budete mať istotne väčšiu šancu, že zaujmete druhé pohlavie.

Vaše vyžarovanie totiž musí muža zaujať a nie ho odpudiť – a na to by ste mali myslieť. Zábava je jedna vec a hľadanie si muža do života zas druhá. Ak potrebujete s kamarátkami vypnúť a zabaviť sa, diskotéka je ideálnym miestom. Pokiaľ si však myslíte, že tam stretnete svojhu muža s veľkým M, nerobte si zbytočné nádeje. Stáva sa, že aj motyka občas vystrelí, ale radšej sa na to nespoliehajte.

Často býva realita taká, že tam stretnete pomerne mladších mužov, prípadne natrafíte na niektorého z miestnych "opaľovačov". Najčastejšie ho vraj nájdeme v zamestnaní. To vyplynulo z istého amerického výskumu, ktorý potvrdil prax, že ľudia po tridsiatke sa so svojím životným partnerom zoznámia práve v zamestnaní. A ako je to s vami? Poškuľuje po vás nejaký zaujímavý kolega či vás dokonca pozval na kávu?

Na stretávaní sa mimo práce nie je nič zlé a aspoň zistíte viac o ľuďoch, s ktorými pracujete. Ak sa však situácia bude pozitívne vyvíjať ďalej, je to viac než skvelé! Dávajte si však pozor, aby vaše randenie nenaštrbilo vaše spoločné fungovanie v práci, preto sa od nej snažte oddeliť vaše súkromie.

Kde sa teda poobzerať? Znie to možno absurdne, ale pokúste sa viac obzerať vo svojom okolí. Ak budete sedieť doma alebo v práci, okrádate samú seba o možnosti zoznámenia sa s niekým zaujímavým. Stretnúť ho môžete takmer všade, stačí mať oči otvorené.

Vaše pohľady sa môžu stretnúť pri nákupe v supermarkete, parkovaní v garáži, či pri prechádzke s vaším štvornohým miláčikom. Ak však takého nemáte, ide jar a tá praje rôznym športom – napríklad korčuľovaniu, behu, bicyklovaniu a podobne. Nikdy neviete, s kým sa dáte do reči. Ďalšou možnosťou je prihlásiť sa na nejaký zaujímavý krúžok (a to aj pre mužov), napríklad na cudzí jazyk, rôzne rekvalifikačné kurzy či večernú školu.

Spravíte tak nielen niečo pre seba, ale zároveň budete o jeden krôčik bližšie k láske. Aj keď vám nik nepadne hneď do oka, nemôžete vedieť, či nemá váš spolužiak zaujímavého kamaráta, brata alebo známeho, s ktorým vás neskôr zoznámi. Všetko chce svoj čas a ani lásku nemožno uponáhľať. Preto sa vyzbrojte trpezlivosťou, nezabudnite na optimizmus a so širokým úsmevom sa vyberte do sveta!

Autor: Hana

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Manželstvo"

Poradňa

Neprehliadnite