Hitovka: Prečo nie svadbu na pláži?

Hitovka: Prečo nie svadbu na pláži?

Predstavte si tie palmy, popínavé rastliny, rovnako ako obrovský modrý oceán ako pozadie pre vašu svadbu na pláži. Nič nemôže byť viac romantickejšie než to.

A hádajte čo! Nie si jediní, kto sa cíti rovnako. Prečítajte si článok, ktorý by vás mohol trošku inšpirovať, aby ste mali práve vy dôvody, prečo mať pieskovú svadbu.

Hitovka
Plážové svadby sú hitom posledných rokov a ich popularita stále rastie. Nebojte sa trochu vykročiť z klasiky. Chystáte sa na dovolenku a prečo nespojiť príjemné s užitočným? Môžete oslavovať na ceste, urobiť si romantický a nezabudnuteľný výlet, z ktorého sa vrátite už svoji.

Prečo mať ten isť kostol, ako polovica mesta, tú istú reštauráciu a jedálny lístok ako stovky svadieb pred vami. Pokiaľ ste si chceli urobiť malú svadbu s malým počtom hostí, potom je pláž alebo krásny breh jazera to najskvostnejšie miesto.

Klasika je nuda
Vysvetlite svoje rozhodnutie hosťom. Nebojte sa, 99% z nich si nerozmyslí prísť, práve naopak. Budú sa tešiť na niečo netradičné. Do svadieb na Slovensku sa už totiž začala vkrádať nuda.

A čo poviete na to fantastické stravovanie, nebude to dobrodružstvo? Pokiaľ je to vaša prvá svadba, zrejme vás všetci varovali pred tým, ako stresujúco prebiehajú všetky prípravy a samotný obrad. Tak na to môžete už aj zabudnúť.

Svadba na pláži alebo pri jazierku je oveľa menej vyčerpávajúca, čo sa týka plánovania a vy ako nevesta sa budete cítiť skvelo. Pokiaľ bude, samozrejme, dobré počasie.

Vzhľadom k svojej skromnej povahe takýchto svadieb, najnákladnejšie budú zrejme iba nevestine šaty. Premýšľajte o tom, ako usporíte náklady. Takže, svadbu už len vonku! 

Pokiaľ sa pýtate, odkiaľ vziať pláž, keď necestujete na dovolenku, nemáte peniaze na to, vziať si sebou všetkých svadobných hostí, nebojte sa, aj to je vymyslené. Len v Bratislave máte pláží na brehu Dunaja neúrekom...

Autor: Denisa

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Svadba"

Poradňa

Neprehliadnite