FOTO: Unikátne svadobné torty, originálne aj nežné: Ktorá bude VAŠA?

FOTO: Unikátne svadobné torty, originálne aj nežné: Ktorá bude VAŠA?
16 fotiek v galérii

Pozornosť hostí sa síce sústredí na mladomanželský pár, no jednu z hlavných úloh na svadobnej hostine má bezpochyby svadobná torta. Každá nevesta chce mať tú najkrajšiu alebo najoriginálnejšiu, ale hlavne najchutnejšiu!

Nahota s ovocím
V posledných rokoch sa na slávnostných tortách začali objavovať rôzne jedlé metalické ozdoby, trblietky a perličky. Alebo vás viac zaujme vintage štýl či retro z minulého storočia? Ak ste romantická duša, pravdepodobne dáte prednosť svadobnej klasike v podobe torty v pastelovej farbe.

Hitom minulého aj tohto roka je jednoznačne zdobenie živými kvetmi a prírodnými motívmi. A ak počas vášho najkrajšieho dňa bude priveľmi horúco, ozdobou vášho svadobného stola môže byť takzvaná nahá torta. Nie je obalená marcipánom, fondánom ani poliata vrstvou čokolády, ale vidno na nej jednotlivé korpusy, plnku a najčastejšie sa dopĺňa čerstvým ovocím. Veľa neviest však ustupuje od niekoľkoposchodových tort a dáva prednosť jednej menšej a malým koláčikom, aby svadobčania nemuseli čakať v rade, kým tortu so ženíchom dokrájajú a rozdajú. Vybrali ste si už tú svoju?

Náš tip
Kedysi populárne zdobenie tort párikom labutí, symbolom obrúčok či nevestou so ženíchom je už out a považované gýčové. Ak chcete mať svoj svadobný deň trendový, myslite na to pri zadávaní objednávky na svoju tortu. Alebo to vysvetlite príbuznej, ktorá vám ju chce za každú cenu upiecť. Na druhej strane, ak o takej torte od detsva túžite, urobte si radosť a na módne trendy cukrárov zabudnite. 

Kliknite na GALÉRIU tých najkrajších svadobných tortičiek, ktoré sme pre vás našli, pod článkom. 

Autor: Alena Jurisová
Foto: Profimedia

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

16 fotografií

FOTO: Unikátne svadobné torty, originálne aj nežné: Ktorá bude VAŠA?FOTO: Unikátne svadobné torty, originálne aj nežné: Ktorá bude VAŠA?FOTO: Unikátne svadobné torty, originálne aj nežné: Ktorá bude VAŠA?FOTO: Unikátne svadobné torty, originálne aj nežné: Ktorá bude VAŠA?

Podobné články

"Najnovšie z Svadba"

Poradňa

Neprehliadnite