FOTO: Maľujeme s deťmi vajíčka

FOTO: Maľujeme s deťmi vajíčka
13 fotiek v galérii

Kreativite sa medze nekladú. Pri veľkonočných vajíčkach sa môžete doslova utrhnúť z reťaze. Jediné, čo to vyžaduje je trpezlivosť, dobrý zrak, keďže nejde o veľké plátno, ale malý predmet na ktorý sa maľuje, a samozrejme, jemné ruky, aby vám škrupina pod tlakom nepraskla. Ale aj s tým sa dá umelecky pohrať.

Deti milujú maľovanie. Keď sa ich opýtate na najobľúbenejší predmet v škole, po telesnej výchove to bude určite výtvarná. Tak im doprajte umenie aj doma. Maľované vajíčka nebudú len ich chvíľková zábava, hodia sa aj ako dekoračné predmet do bytu na sviatky.

Farebné, mozaikové, vtipné s bodkami, mašličkami, na špagáte, na stužke, naukladané v dekoratívnom tanieri alebo len tak zavesené na kvetinách. Vajíčkami môžete ozdobiť celú domácnosť. Nemusíte vymýšľať vlastné vzory, pokiaľ na to nemáte čas. Na internete ich nájdete neúrekom. Rady a tipy ako si ich ozdobiť ponúkame aj my.

Pozrite si našu fotogalériu pod článkom.

Autor: Hana

Zapojte sa do súťaže TU

 

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

13 fotografií

FOTO: Maľujeme s deťmi vajíčkaFOTO: Maľujeme s deťmi vajíčkaFOTO: Maľujeme s deťmi vajíčkaFOTO: Maľujeme s deťmi vajíčka

"Najnovšie z Špunti"

Poradňa

Neprehliadnite