Domáci nudisti: Dieťa by nemalo byť obeťou vašej nahoty

Domáci nudisti: Dieťa by nemalo byť obeťou vašej nahoty

Sú rodiny, kde nie je nahota pred deťmi tabu. Väčšina z rodičov však stále nechce, aby ich deti videli čo len v spodnej bielizni. Samozrejme, inak sa pozerá na nahotu pred dvojročným bábätkom, inak pred puberťákom.

Nudisti
Malé dieťa so sebou môžete vziať aj do vane, môžete byť nudistami, nebude si to neskôr pamätať. Ak však každý deň riešite, či sa celá zabaliť do osušky, než vyjdete po sprche z kúpeľne, naša rada znie: Áno.

Zvedavé deti
Pokiaľ máte veľmi zvedavé deti, mohli by vás ich otázky začať onedlho mrzieť. Navyše, deti veľmi radi hovoria o súkromí a o rodičoch aj v škole. Je vám to treba? Chlapci sú napr. fixovaní na ženské prsia už v mladom veku.

Kedy už vaša dcéra prestáva byť dieťaťom? 

Pred šesťročným chalanom nemôžete behať bez podprsenky. Istý známy spevák sa raz vyjadril, že ho ako malého chlapca nebavilo "štebotať si" a nechať sa hladkať od svojich sesterníc a tiet, ale že každej chcel hneď siahať na prsia! Nikdy nechoďte do extrému.

Zamykanie sa
Nemusíte sa v kúpeľni zamykať, ale upozornite rodinu, že tam ste, aby nevstupovala. Nekričte, keď vás náhodu pristihne dieťa pri prezliekaní. Žiadne jačanie a divné pohyby, dieťa by mohlo mať šok a neskôr v budúcnosti aj psychické problémy.

Dieťa by nemalo byť obeťou vašej nahoty. Snažte sa nesprávať tak, aby sa práve ono cítilo hlúpo, že vás videlo bez šiat. Samozrejme, nemali by im chýbať všetky informácie. Dieťa by malo od určitého veku vedieť, kedy rastú prsia, ako vyzerá pohlavný úd a z čoho sa skladá.

Aspoň minimum sexuálnej výchovy A TO OD RODIČOV!
Prekvapujú vás informácie zo školy, že si deti posielajú v mobiloch "nahaté" videá? Aj preto je dôležité, aby ste si zachovali pred deťmi dekórum, teda na sebe vždy odev. Inak sa môžete v nejakom videu ocitnúť za chvíľu aj vy.

Čím vaše deti zabavíte, tým ich vychováte

Pokiaľ zistíte, že si vaše deti prezerajú porno časopisy a zabávajú sa inak sporo odetými slečnami, pohovorte si s nimi o nahote. Pokojne sa pýtajte na rodinu, či videli niekoho naživo sporo odetého.

Autor: Hana

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Špunti"

Poradňa

Neprehliadnite